סדרת ה-Logitech Pop מגיעה לישראל עם מקלדת מכאנית ועכבר צבעוני

מוצרי Logitech Pop (תמונה: לוג'יטק) מוצרי Logitech Pop (תמונה: לוג’יטק)

חברת לוג’יטק משיקה בישראל מגוון מוצרים צבעוניים תחת סדרת ה-Logitech Pop שהוצגה בסוף השנה הקודמת, אשר כוללת את מקלדת ה-Pop Keys בעלת המקשים המכאניים, עכבר ה-Pop Mouse האלחוטי ואת משטח ה-Logitech Desk Mat Studio Series המגיע בשלל צבעים.

ה-POP Keys היא מקלדת אלחוטית עם מקשים מכאניים המגיעה במבנה קומפקטי ללא פד מספרים ועם מקשים עגולים בתצורת TKL. תמצאו בה 5 מקשי אמוג’י הניתנים לתכנות באמצעות התוכנה היעודית של החברה ועוד 8 מקשים פיזיים נפרדים הזמינים באריזה להחלפה. בעכבר ה-Pop Mouse האלחוטי תוכלו למצוא כפתור אמוג’י בודד הממוקם מתחת לגלגלת, זה יציג בפניכם תפריט אמוג’י יעודי על גבי המסך ויאפשר בחירה מהירה של האמוג’י שתרצו לשתף.

מקלדת ה-POP Keys ועכבר ה-POP Mouse מגיעים עם תמיכה בחיבור לעד 3 מכשירים בו זמנית בעזרת חיבור ה-Bluetooth או מתאם ה-Logi Bolt האלחוטי של לוג’יטק. שני המוצרים מציעים זמן עבודה ארוך במיוחד, כאשר צמד סוללות ה-AAA המשולבות במקלדת יספיקו לפי החברה לעד 3 שנות שימוש וסוללת ה-AA בעכבר לשימוש של עד שנתיים.

לצד המקלדת והעכבר בסדרת ה-Logitech Pop משיקה החברה גם את משטח העכבר הגדול Logitech Desk Mat, המשמש כמשטח עבודה שלם ומגיע בממדים של 300×700 מ”מ.

מוצרי Logitech Pop (תמונה: לוג'יטק)
מוצרי Logitech Pop (תמונה: לוג’יטק)

מחירי המוצרים בסדרת ה-Logitech Pop

את מקלדת ה-Pop Keys ניתן למצוא בשלושה צבעים: ורוד (Heartbreaker Rose), צהוב (Blast Yellow) ומנטה (Daydream Mint), ובמחיר של 489 ש”ח.

את עכבר ה-Pop Mouse ניתן למצוא בשלושה צבעים: ורוד (Heartbreaker Rose), צהוב (Blast Yellow) ומנטה (Daydream Mint), ובמחיר של 159 ש”ח.

את משטח ה-Desk Mat Studio Series ניתן למצוא בשלושה צבעים: ורוד (Dark Rose), סגול (Lavender) ואפור (Mid Grey), ובמחיר של 105 ש”ח.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישת המוצרים

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים