שירות הטלוויזיה FREETV של קשת ו-RGE צפוי להיכנס השנה לשוק הישראלי

קשת ו-RGE Group

פלטפורמת שידורי הטלוויזיה החדשה עליה עובדות קשת ו-RGE צפויה להיקרא FREETV, כך עולה מדיווח חדש של אתר גלובס. השירות החדש צפוי להיכנס לשוק הישראלי במחצית השניה של 2022 ולהציע מגוון ערוצי טלוויזיה ותכנים נוספים במחיר נמוך שעדיין אינו ידוע.

שוק הטלוויזיה הישראלי מתחלק היום למעשה בין 4 חברות עיקריות, הוט ויס הוותיקות ששולטות יחד על רוב השוק הישראלי ומציעות למנויים מגוון רחב של ערוצים, כשהן משדרות את התכנים בעיקר על גבי כבלי נחושת ולווין, בהתאמה, אך עושות את המעבר לשירותים מבוססי IP על גבי האינטרנט, זאת בנוסף לשירותי סלקום tv ו-פרטנר TV החדשים יותר, המתבססים על שידורי תכנים לצפיה באינטרנט בלבד.

אל השוק הנוכחי צפוי להיכנס בחציון השני של השנה גם מיזם הטלוויזיה החדש של קשת ו-RGE תחת השם FREETV, אשר יבוסס על שידורים על גבי תשתית האינטרנט וצפוי להציע תכנים של קשת, כאן, 13 ו-14, ערוצי ספורט וערוצים נוספים. בדומה למתחרים, הוא צפוי להציע גם תמיכה בחיבור לשירותי סטרימינג חיצוניים דוגמת נטפליקס, פריים וידאו של אמזון ודיסני פלוס, לכשיושק בישראל מאוחר יותר השנה

שיתוף הפעולה של קשת ו-RGE צפוי לצאת לדרך בהמשך השנה, זאת לאחר שבשנה שעברה רכשה קשת 49% ממניותיה של RGE, המפעילה את ערוץ הספורט, ערוץ הילדים, לוגי, BIGI וערוץ הכנסת.

עדיין לא ידועים פרטים רבים על שירות ה-FREETV החדש שצפוי להגיע בחציון השני של השנה, כאשר הפרטים החשובים ביותר כמו המחיר ורשימת התכנים המלאה שיגיעו במסגרת השירות אינם ידועים במלואם בשלב זה.

למרות השימוש הנרחב בשירותי הסטרימינג השונים בארץ, אליהם יצטרף מאוחר יותר השנה גם שירות דיסני פלוס, רבים מהישראלים עדיין מנויים לשירותי הטלוויזיה הוותקים יס והוט. כניסת FREETV כשחקן טלוויזיה חמישי בשוק הישראלי צפוי ליצור לא מעט שינויים בתחום, דבר שתלוי מאוד בתמחור ובערוצים אותם יציע השירות החדש.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים