הדלפה: מכשיר הדגל Xiaomi 12 UItra יגיע עם סוללת 4900mAh וטעינת 120W מהירה

Xiaomi 12 Ultra (הדלפה: Weibo) Xiaomi 12 Ultra (הדלפה: Weibo)

אחרי שחשפה את מכשירי הדגל Xiaomi 12 ו-Xiaomi 12 Pro המיועדים לשוק הסיני בסוף השנה הקודמת, מתכוננת כעת שיאומי להשקות של מכשירים נוספים בסדרה, בהם ה-Xiaomi 12 Ultra, אשר נחשף כעת בהדלפה עם תמיכה בטעינת 120 וואט מהירה, בדומה לדגם הפרו, אך עם קיבולת גבוהה יותר.

ההדלפה החדשה מגיעה מסין, מטעם המדליף Digital Chat Station (דרך mydrivers), לפיו יגיע ה-Xiaomi 12 Ultra עם סוללה בקיבולת 4,900mAh וטעינה מהירה בהספק של 120 וואט, זאת בהשוואה לסוללת ה-4,600mAh עם הספק טעינה דומה שהוצע בדגם ה-Xiaomi 12 Pro.

בדומה למה שראינו בדגם הפרו, גם דגם האולטרה יגיע עם סוללה חד-תאית, וגם הפעם צפויה שיאומי להגדיל את קיבולת הסוללה בעזרת שילוב זה.

קיבולת הסוללה הגבוהה יותר ככל הנראה תעיד גם על זמן טעינה מעט גבוה יותר, אך בהתחשב בכך שבשיאומי הצהירו על זמן טעינה מלאה של 18 דקות בלבד עבור סוללת ה-Xiaomi 12 Pro, ככל הנראה שלא נצטרך להמתין הרבה מעבר לכך גם עבור טעינת הסוללה של ה-Xiaomi 12 Ultra.

Xiaomi 12 Ultra (הדלפה: Weibo)
Xiaomi 12 Ultra (הדלפה: Weibo)

מפרט טכני – Xiaomi 12 Ultra

עיצובו של ה-Xiaomi 12 Ultra גם הוא נחשף בהדלפה, ומציג שינוי משמעותי בגב המכשיר בהשוואה לדגמי ה-Xiaomi 12 וה-Xiaomi 12 Pro שהוצגו לפניו.

בגב הטלפון ניתן לראות דגש משמעותי על מערך הצילום, שתופס חלק ניכר ממנו, אם כי בשלב זה לא ידוע מה יהיה הרכב המצלמות, מלבד מספר שמועות שהתייחסו לחיישן צילום בזווית רחבה ותמיכה בזום אופטי של עד פי 5.

מתחת למכסה שלו צפוי דגם האולטרה להציע את מערכת השבבים Snapdragon 8 Gen 1, זיכרון של עד 16GB RAM, אחסון של עד 512GB וסוללת 5,000mAh עם תמיכה בטעינת 120 וואט מהירה דרך חיבור USB-C, כאשר המסך צפוי להגיע בקצב רענון של 120 הרץ וברזולוציית +QHD עם פאנל OLED.

את ה-Xiaomi 12 Ultra עשויה החברה להציג כבר בשבוע הבא, ביום שלישי, ה-15 במרץ.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים