בוצ’ר מציג כוחות חדשים בטריילר לעונה השלישית של “הבנים”

“הבנים” (תמונה: Prime Video)

העונה השלישית של סדרת גיבורי העל הבנים (The Boys) תגיע ביוני לשירות פריים וידאו של אמזון, ואם לשפוט מהטריילר החדש, מצפה לנו עונה אפילו יותר מטורפת מהשתיים שקדמו לה.

הטריילר מתחיל בדמותו של בילי בוצ’ר (קארל אורבן) אשר מסתכל במראה על עיניו הזוהרות מכוחו החדש. נראה כי בוצ’ר לקח מנה של החומר ‘קומפאונד וי’ כדי להתמודד טוב יותר כנגד הומלנדר (אנתוני סטאר) וכעת גם הוא מסוגל לירות לייזר בדומה לאויבו המושבע.

בסוג של פרסום צולב, הטריילר מתנגן על רקע שיר חדש של להקת Imagine Dragons בשם Bones אשר הושק במלואו יחד עם הטריילר החדש. השיר מעניק לסצינות קצב מוסיקלי ומקפיץ ובשלב מסוים אפילו נדמה שאנחנו עומדים לקבל העונה פרק מוזיקלי, או לפחות מספר קטעי ריקוד צבעוניים.

ללא סצינות דיאלוג’ קשה להבין מהטריילר הרבה לגבי עלילת העונה, אך אפשר בהחלט לראות שאנו צפויים לקבל את כל מה שהסדרה עושה הכי טוב – קרבות אלימים, פיצוצים, סקס, הקאות, הרבה דם, ולא פחות קומדיה – המודגמת בין השאר דרך שוט של הומלנדר חולב פרה במה שנראה כמו עיסוק שמאוד לא בא לו לעשות.

בנוסף, אנו זוכים להצצה מהירה לדמות החדשה Soldier Boy בגילומו של כוכב “על טבעי” (Supernatural) ג’נסן אקלס. הדמות תצטרף ל”שבעה” ותנסה להוכיח כי עד כמה שהומלנדר משוגע – יכולים להיות גרועים ממנו.

העונה החדשה של “הבנים” תעלה באמזון פריים וידאו ב-3 ביוני עם שלושה פרקים חדשים, ולאחר מכן תשודר בשידור שבועי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים