מייק מאיירס חוזר עם סדרה חדשה בנטפליקס

מייק מאיירס מתוך “החמשושיה” (תמונה: נטפליקס)

אחד מכוכבי הקומדיה הגדולים ביותר של שנות התשעים והאלפיים חוזר ובגדול. נטפליקס חשפה טריילר ראשון לסדרה החדשה “החמשושויה” (The Pentaverate) מבית היוצר של מייק מאיירס, כוכב “אוסטין פאוורס”, “עולמו של וויין” ו”שרק”.

הסדרה מתארת מציאות בה ארגון סודי של חמישה אנשים בעלי כח שולט על העולם כולו ומשפיע על האירועים החשובים ביותר בהיסטוריה מאז המגפה השחורה. מאיירס יגלם עיתונאי קנדי אשר חוקר את הארגון ומנסה לחשוף את האמת הסודית לעולם.

כמובן שכהרגלו, זוהי אינה הדמות היחיד שייגלם מאיירס. השחקן ייכנס לנעלי לא פחות משמונה דמויות בסדרה, ביניהן גם הלורד הזקן אשר עומד בראש הארגון, אוליגרך רוסי, אמרגן רוקנרול לשעבר וגאון טכנולוגיה אשר המציא את המחשב המתוחכם בו משתמשים חברי “החמשושויה” בימינו.

הטריילר חושף בפנינו כי חמישה מלומדים זיהו בשנת 1347 כי המגפה השחורה נגרמה על ידי פרעושים שרכבו על גב עכברושים. אך הכנסייה האמינה כי המגפה היא בעצם עונש מאלוהים, ועל כן החמישה החליטו להקים חברה סודית שתנסה לשפר את העולם מן הצללים.

החמשושיה (תמונה: נטפליקס)
החמשושיה (תמונה: נטפליקס)

בקפיצה להיום, אנו רואים את שלל הדמויות המשונות שירכיבו את הסדרה מלבד מאיירס, ביניהם השחקנים קיגן מייקל קי (“שמיגדון”), קן ג’יונג (“קומיוניטי”), ג’ניפר סונדרס (“פשוט נהדרת”), דבי מזאר (“הפמליה”), ריצ’ארד מקייב (“נוטינג היל”), לידיה ווסט (“החטא”) וזוכה האוסקר ג’רמי איירונס (“בית גוצ’י”) בתפקיד המספר.

הרעיון שעומד מאחורי הסדרה הוא בעצם פיתוח של בדיחה חולפת מאחד מסרטיו הראשונים של מאיירס, “אשתי רוצחת לשעבר” (So I married an Axe Murderer) משנת 1993.

בסצינה אחת בסרט, אביו של הדמות הראשית, שגם אותה מגלם מאיירס, מדבר על תיאוריה שפיתח לפיה העולם נשלט על ידי קבוצה סודית של חמישה האנשים העשירים בעולם. התיאוריה הזו נשמעת דומה באופן מחשיד לעלילת הסדרה החדשה, ועל כן נראה כי זהו קונספט שמאיירס סוחב עימו כבר כמעט 30 שנה.

בניסיון לרכב על נושא הסדרה, נטפליקס החליטה לשחרר את הסדרה ב-5 במאי, ואף הגדילה לחשוף את הטריילר בדיוק בשעה 5:55 בבוקר על פי שעון החוף המערבי בארה”ב.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים