פייסבוק מוסיפה קיצורי דרך חדשים לשירות ההודעות מסנג’ר

קיצורים חדשים במסנג'ר (מקור פייסבוק) קיצורים חדשים במסנג’ר (מקור פייסבוק)

פייסבוק (Facebook) הכריזה על הוספת קיצורי דרך חדשים למסנג’ר (Messenger), שירות המסרים המיידים של החברה, עם אפשרות חדשה לשלוח התראה לכלל המשתתפים בשיחה או לשלוח הודעה ללא התראה כלל, זאת בנוסף לקיצורי דרך חדשים נוספים, בהם האפשרות למשלוח או קבלת כסף (בארה”ב בלבד) והוספת GIF מהיר לשיחה.

קיצור הדרך הראשון והשימושי במיוחד אותו מוסיפה החברה נועד לשימוש בשיחות קבוצתיות במסנג’ר. במקום היכולת הרגילה של משתמשים לכתב משתמש ספציפי עם השימוש בסימן התיוג @ שישלח לו התראה, מעכשיו ניתן לכתב את כלל המשתתפים בשיחה עם השימוש בקיצור [email protected] (“כולם”), דבר שישלח התראה לכולם.

החברה גם הוסיפה אפשרות הפוכה שאפשרת לשלוח הודעה מבלי לגרום להתראה להגיע אל הצד המקבל, דבר שימושי במיוחד לשליחת הודעות בשעות הקטנות של הלילה עם השימוש בקיצור silent/ בשורת ההודעה במסנג’ר.

שני קיצורים נוספים למסנג’ר שנועדו להקטין את מספר הפעולות שהמשתמשים צריכים לבצע באפליקציה הם:

  • pay/ – קיצור שיאפשר להשתמש בפיצ’ר העברת או בקשת הכספים במסנג’ר, המיועד למשתמשים בארה”ב בלבד.
  • gif/ – קיצור שיאפשר הוספה מהירה של אנימציית GIF עם הצגה של GIFים מתאימים לפי המילים שיגיעו אחרי הקיצור.

לבסוף, החברה החליטה להוסיף גם צמד קיצורים נוספים שיהיה זמין רק למשתמשי iOS. מדובר בקיצורים shrug/ ו-tableflip/ שישלחו אמוטיקון (“ריגשון”), הגרסה שקדמה לאמוג’י של היום, של “משיכת כתפיים” ¯\_(ツ)_/¯ ו”הפיכת שולחן” ┻━┻ ︵╯(°□°╯)בהתאמה.

קיצורי ה[email protected] ו-silent/ יהיו זמינים באופן מיידי למשתמשי המסנג’ר והקיצורים הנוספים יגיעו בשבועות הקרובים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים