גוגל משיקה את אפליקציית ה-Switch to Android למעבר בין מכשירי אייפון לאנדרואיד

אפליקציית Switch to Android באייפון צילום: רונן מנדזיצקי

גוגל (Google) השיקה את אפליקציית ה-Switch to Android למכשירי האייפון של אפל, אפליקציה חדשה שנועדה להקל על משתמשים שרוצים לעבור ממכשירי iOS של אפל לאנדרואיד ולאפשר להם העברת מידע בצורה פשוטה ישירות בין המכשירים, בנוסף להעברת מידע בין שירותי הענן של החברות.

בזמן שגוגל מציעה מזה מספר שנים הסברים על מעבר בין מכשירי אייפון לאנדרואיד דרך אתר ה-Switch של החברה, אפליקציית ה-Switch to Android שנמצאת בפיתוח כבר תקופה ארוכה נועדה להקל עוד יותר על המשתמשים ולאפשר העברה נוחה יותר של המידע, זאת בהשוואה לאפל, שהשיקה את אפליקציית ה-Move to iOS למעבר מאנדרואיד ל-iOS עוד ב-2015.

אפליקציית ה-Switch to Android של גוגל אמנם מגיעה באיחור לשוק, אך אין זה אומר שלא היו קיימים פתרונות דומים עוד קודם לכן, דוגמת אפליקציית ה-Smart Switch של סמסונג למכשירי החברה או תוכנות צד ג’ כמו Copy My Data, שאיפשרו העברת מידע בין המכשירים.

האפליקציה החדשה של גוגל מאפשרת למשתמשים להעביר את אנשי הקשר, אירועים ביומן, תמונות וסרטונים ממכשירי האייפון לאנדרואיד, כשבנוסף לכך האפליקציה מדריכה כיצד לבטל את שירות ה-iMessage כחלק מהמעבר על מנת למנוע בעיות בקבלת הודעות במכשירי אנדרואיד שלא תומכים בשירות, ומספקת מדריך מהיר להעברת קבצי המדיה מה-iCloud, אחסון הענן של אפל, אל ה-Google Photos של גוגל.

אפליקציית ה-Switch To Android (מקור App Store)
אפליקציית ה-Switch To Android (מקור App Store)

אפליקציית ה-Switch To Android החדשה של גוגל מוגדרת כאפליקציה “לא רשומה” (unlisted) בחנות ה-App Store של אפל ואינה מופיעה בחיפוש רגיל, אך היא זמינה להורדה דרך קישור ישיר לחנות.

ההשקה השקטה של אפליקציית ה-Switch To Android מגיעה עוד בטרם גוגל הספיקה לעדכן את אתר ה-Switch הרשמי שלה, שנועד להדריך את המשתמשים על העברת המידע בין המכשירים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים