הוכרזו: Samsung PRO Endurance – סדרת כרטיסי זיכרון עמידים במיוחד

כרטיסי ה-PRO Endurance החדשים של סמסונג (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) הכריזה על סדרת כרטיסי הזיכרון PRO Endurance החדשה שלה לשנת 2022, כרטיסי microSD בנפחים שנעים בין 32GB ועד 256GB, המיועדים למערכות צילום וידאו 24/7 דוגמת מערכות אבטחה, מצלמות רכב ועוד, ומגיעים עם עמידות גבוהה בפני מים, נפילות, טמפרטורה ועוד.

כרטיסי ה-PRO Endurance החדשים של סמסונג מחליפים את דגמי 2018, כאשר בדומה להם, גם כאן הייעוד הוא למערכות צילום רציפות הכותבות כמות גבוהה של מידע על כרטיסי הזיכרון במוצרים כמו מצלמות גוף, מערכות אבטחה ומצלמות רכב.

לפי החברה, הכרטיסים החדשים מבוססים על זכרונות NAND העשייתיים עם יכולת שרידות המקבילה לצילום של עד 16 שנים באופן רציף.

כרטיסי ה-PRO Endurance החדשים של סמסונג (מקור סמסונג)
כרטיסי ה-PRO Endurance החדשים של סמסונג (מקור סמסונג)

כרטיסי הזיכרון החדשים יגיעו בנפחים של 32GB, 64GB, 128GB ו-256GB, כאשר הם מציעים מהירות קריאה של עד 100MB/s וכתיבה של עד 40MB/s.

הכרטיסים נועדו להיות עמידים במיוחד ויכולים לשרוד שהייה במי ים בעומק של 1 מטרים לעד 72 שעות, טמפרטורות קיצון של החל ממינוס 25°C ועד 85°C בזמן עבודה, נפילות מגובה 5 מטרים, קרינה מגנטית של עד 15000 יחידות גאוס (שווה ערך למכונת MRI) וקרינת רנטגן של עד 100mgy.

כרטיסי ה-microSD החדשים מסדרת PRO Endurance של סמסונג זמינים למכירה במחיר של החל מ-11 דולר לגרסת ה-32GB ועד 55 דולר לגרסת ה-256GB.

כרטיסי ה-PRO Endurance של סמסונג מקבילים לסדרת הכרטיסים הסגולים של WD וכרטיסי זיכרון אחרים המיועדים בעיקר למערכות וידאו עם כתיבה רציפה של מידע, בניגוד לכרטיסי זיכרון המיועדים לשימוש רגיל ופחות שוחק.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים