קוברה קאי פותחת סניפים חדשים בטריילר לעונה 5

מתוך “קוברה קאי” (תמונה: Netflix)

נטפליקס חוזרת לדוג’ו ומכריזה על תאריך עליית העונה החמישית של “קוברה קאי” (Cobra Kai) שתגיע בספטמבר ומתהדרת בטריילר ראשון.

העונה החדשה תמנה עשרה פרקים ותמשיך את העלילה אחרי טורניר ה”אול ואלי” ה-51 שנערך בעונה הקודמת ובה זכו קוברה קאי באליפות. בעקבות התוצאות המרעישות של הטורניר, טרי סילבר (תומאס איאן גריפית’) מרחיב את אימפריית קוברה קאי ומנסה לכבוש את העיר עם סגנון הקראטה הידוע שלו: “בלי רחמים”.

עכשיו כשקריס (מרטין קוב) בכלא וג’וני לורנס (ויליאם זבקה) עוזב את הקראטה כדי להתמקד בתיקון הנזק שגרם, דניאל לרוסו (ראלף מאצ’יו) פונה לעזרה מידידו הותיק שהיה פעם יריבו – צ’וזן (יוג’י אוקמוטו), אותו ראינו בסיום העונה הרביעית לצד דניאל בקברו של המורה מיסטר מיאגי.

מתוך
מתוך “קוברה קאי” (תמונה: Netflix)

בטריילר אנו רואים שסילבר מתכנן לפתוח דוג’ואים בכל רחבי הואלי ומנסה לגייס כמה שיותר מתאמנים – תוכנית שדניאל מקווה לעצור. בינתיים, ג’וני יוצא למקסיקו כדי לחפש את מיגל (זולו מרידואנה) ללא תוכנית יותר מחושבת מאשר לשאול אנשים אם הם ראו אותו, וסמנתה (מרי מאוזר) מתמודדת מול יריב חדש.

העונה החמישית של “קוברה קאי” תעלה לנטפליקס ב-9 בספטמבר, 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים