הוכרזו: OnePlus Nord Buds – אוזניות TWS ראשונות מסדרת ה-Nord

חברת OnePlus הכריזה על ה-OnePlus Nord Buds, האוזניות האלחוטיות באמת (TWS) החדשות של החברה והראשונות ממותג ה-Nord. האוזניות מגיעות עם מנגנון הפחתת רעשים בשיחות, אך לא סינון רעשים ANC, כשהן מוצעות במחיר נמוך במיוחד עם זמן סוללה ארוך של עד 30 שעות שימוש.

אוזניות ה-Nord Buds הן התוספת החדשה ביותר למגוון הגדול של האוזניות אותן OnePlus מציעה, כאשר מדובר בדגם הראשון שמגיע תחת מותג ה-Nord המשני והמוזל של החברה.

בעוד שהאוזניות החדשות לא מגיעות עם סינון רעשים ANC, החברה שילבה בהן מנגנון הפחתת רעשים בשיחות המבוסס בינה מלאכותית (AI Noise Reduction) ומשתמש בצמד המיקרופונים הממוקמים בכל אוזניה לקבלת איכות שמע משופרת בזמן שיחות טלפון.

אוזניות OnePlus Nord Buds (מקור OnePlus)
אוזניות OnePlus Nord Buds (מקור OnePlus)

למרות תג המחיר הנמוך שלהן, אוזניות ה-Nord Buds מציעות איכות שמע גבוהה באמצעות דרייברי טיטניום בגודל 12.4 מ”מ, התומכים ב-Dolby Atmos לקבלת שמע נקי יותר ובאס עמוק יותר, לפי החברה.

בנוסף, האוזניות מגיעות עם עמידות למים ואבק בתקן ה-IP55, ומציעות עד 7 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 30 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן, עם תמיכה בטעינה מהירה המספקת 5 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה-Nord Buds החדשות של OnePlus יהיו זמינות למכירה החל מה-31 במאי במחיר של 39 דולר (כ~133 ש”ח), כאשר יהיה ניתן להשיג אותן בצבעים שחור (Black Slate) או לבן (White Marble).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים