גוגל משדרגת את טיולי הקיץ בחו”ל עם אוסף פיצ’רים חדש

Google Flights (מקור גוגל) Google Flights (מקור גוגל)

חברת גוגל (Google) הכריזה על שדרוג פתרונות החופשה היעודיים שלה לקראת חופשות הקיץ, בהם שדרוג לאפשרויות חיפוש ומעקב אחרי מחירי טיסות ב-Google Flights, מציאת רעיונות חדשים לטיולים ונסיעות ב-Google Explore ודרך קלה ונוחה יותר לחפש מלונות ב-Google Hotels.

בעוד שגוגל מוכרת לרובנו בעיקר בעיקר בזכות מנוע החיפוש שלה ושלל שירותים נוספים דוגמת יוטיוב, Gmail ו-Google Photos, החברה מציעה לא מעט פתרונות נוספים לצרכים השונים של המשתמשים, בהם אוסף פתרונות יעודי בחופשות, המאפשר לתכנן טיולים החל משלב מציאת הטיסות והמלונות ליעד שבחרנו ועד המלצות על דברים שאפשר לעשות באותו היעד.

שדרוגי 2022 של גוגל לחופשת הקיץ

הפיצ’ר החדש הראשון מגיע למנוע חיפוש הטיסות של החברה, Google Flights, שמקבל אפשרות חדשה לשליחה של התראות למשתמשים בעבור טיסות ליעד אותו בחרו לטווח של ה-3 עד 6 חודשים הקרובים, במקום מעקב אחר טיסות לתאריכים קבועים כפי שניתן היה לעשות עד היום.

לאחר הפעלת האפשרות “כל תאריך” (Any Dates) החדשה, גוגל תשלח מייל התראה במידה ותהיה ירידת מחיר ליעד אותו חיפשתם.

מעקב אחרי מחיר טיסות ל-3-6 חודשים הקרובים (מקור גוגל)
מעקב אחרי מחיר טיסות ל-3-6 חודשים הקרובים (מקור גוגל)

פיצ’ר חדש נוסף מגיע לכלי “מידע נוסף” (Explore tool), המאפשר לקבל רעיונות לגבי יעדים פוטנציאליים ברחבי העולם, עם סינון חדש בדמות נקודה ורודה של “מה יש בסביבה”, אפשרות שמרכזת את ההצעות של המערכת ליעדים במרחק נסיעה של מספר שעות מהמיקום שלכם.

כלי ה
כלי ה”מידע נוסף” של גוגל (מקור גוגל)

הכלי אחרון שמקבל שדרוג הוא ה-Google Hotels, כלי חיפוש המלונות של גוגל שמקבל מספר שדרוגים, בהם אפשרות להצגת סינון נוסף בעבור משתמשים המחפשים מקומות לינה, בהם סימון אזורי מסעדות, שופינג ואטרקציות על מנת להקל בבחירה של המלון באזור שרלוונטי לצרכים של כל מטייל ומטיילת.

בעבור נוסעים המעוניינים להגיע לאירוע או מקום מסוים, גוגל הוסיפה אפשרות לתחום בתצוגה אזורים לפי פרק הזמן הדרוש להגיע אליהם ברגל או ברכב, עם אפשרות בחירה מקומות הנמצאים במרחק של 15 או 30 דקות הליכה או נסיעה ממיקומכם.

בנוסף, על מנת להקל על משתמשים שנמצאים בשלב התכנון לחופשה שלהם, החברה הוסיפה אפשרות “סימניה” חדשה במלונות שנראים מעניינים על מנת שניתן יהיה להמשיך את תכנון הטיול בקלות גם בשלב מאוחר יותר.

אוסף הכלים החדש והמשודרג של גוגל נועד להקל על נוסעים למצוא ולתכנן את הטיול הבא שלהם בצורה פשוטה וקלה על ידי ריכוז כלל הפתרונות השונים במקום נוח אחד, החל מחיפוש טיסות, מלונות ואטרקציות אותם רוצים לבקר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים