מסעו של יאניס אנטטוקומפו מיוון ל-NBA נחשף בסרט חדש של דיסני

תמונה: דיסני+

סדרות וסרטי כדורסל הם ככל הנראה הטרנד החדש בהוליווד, ודיסני פלוס אינם מתכוונים להישאר על הספסל. אחרי “לייקרס: קבוצה מנצחת” של HBO והסרט הקרוב של אדם סנדלר, “השיחוק” בנטפליקס, בדיסני משחררים טריילר לסרט העלילתי החדש “Rise”, המבוסס על סיפור חייו של כוכב ה-NBA יאניס אנטטוקומפו מקבוצת מילווקי באקס.

הסרט יתמקד בארבעת האחים לבית אנטטוקומפו – יאניס, ת’נאסיס, קוסטס ואלכס, במסעם מילדות ביוון לקריירת כדורסל מרשימה. ארבעת האחים הגיעו לשחק ב-NBA, כאשר שלושה מהם זכו באליפויות.

הסרט מציג את המשפחה אשר מתמודדת עם בעיות ההגירה של ההורים מניגריה ליוון. הבן החמישי נותר מאחור וההורים שקיוו לחיים טובים יותר מתקשים לכלכל את המשפחה, בעוד שלטונות ההגירה היוונים מאיימים לגרש אותם בחזרה לניגריה.

חולצה של יאניס אנטטוקומפו
תמונה: דיסני+

בניסיון לעזור למשפחה להרוויח כסף, האחים מבלים את זמנם במכירת מזכרות לתיירים ברחובות אתונה. בזמנם הפנוי, הם מתגנבים לשחק כדורסל עם קבוצת נוער מקומית ומבינים מהר כי המשחק הוא הרבה יותר מסתם תחביב עבורם.

כאשר סוכן מגלה את כשרונם הטבעי, יאניס ות’נאסיס מגיעים להיבחר בדראפט לשחק בעבור המילווקי באקס ועוזרים להם לזכות באליפות הראשונה שלהם מזה 50 שנה, בעוד אחיהם הצעיר קוסטס נבחר לשחק בעבור הלוס אנג’לס לייקרס.

הטריילר מדגיש את חשיבות המשפחה המלוכדת, שרואה בהצלחה של כל אחד כהצלחה של כולם. בדומה לסרט “משפחה מנצחת” (King Richard) על משפחת וויליאמס שכבשה את עולם הטניס, גם כאן אנו רואים כיצד הסיפור האישי והמשפחתי השפיע ישירות על ההישגים המקצועיים של האחים.

הסרט יעלה לדיסני פלוס ב-24 ביוני. נזכיר כי דיסני+ יושק בישראל ב-16.6 (כל הפרטים בלחיצה כאן).

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים