הקורקינטים השיתופיים של חברת דוט מגיעים לתל אביב

שירות הקורקינטים השיתופיים של דוט (מקור יח

חברת התחבורה השיתופית דוט (Dott) האירופאית מגיעה לישראל ותהיה לחברה הרביעית בשוק שתציע קורקינטים שיתופיים בת”א. דוט תציע לרוכבים עלות נסיעה נמוכה של שקל לדקת נסיעה וללא עמלת התחלת נסיעה או שחרור הקורקינט, דבר הצפוי לתרום לפופולריות של החברה החדשה בשוק המקומי.

הקורקינטים החשמליים של דוט יצטרפו לשוק הצפוף בישראל, הכולל את בירד, ווינד וליים הפועלות כבר היום בתל אביב. הקורקינטים של דוט מגיעים מחברת ניינבוט (Ninebot), כאשר הם זמינים בצבע כחול ומשלבים מספר פיצ’רים חשובים לרוכבים, בהם קסדות בכל הקורקינטים ומתקן יעודי למכשירי סלולר עם טעינה אלחוטית מובנית למכשירים תומכים.

הקורקינטים יוגבלו למהירות נסיעה של עד 25 קמ”ש, כאשר באזורים מוגדרים המהירות תהיה נמוכה יותר, כשבאזורים ספציפיים לא תתאפשר רכיבה כלל.

שירות הקורקינטים השיתופיים של דוט (מקור יח
שירות הקורקינטים השיתופיים של דוט (מקור יח”צ)

ההבדל הגדול בין דוט למתחרות שלה בישראל יהיה בתמחור הנמוך אותו היא מציעה והויתור על עלות השחרור הראשונית לקורקינט, זאת בניגוד למתחרים, ועלות של שקל לכל דקת נסיעה.

בדומה למתחרותיה בשוק הישראלי, גם דוט תציע מנויים למשתמשים במחיר מוזל, בהם מנוי בסיסי של 15 ש”ח ל-2 רכיבות, מנוי יומי של 10 נסיעות במחיר של 40 ש”ח ומנוי חודשי ל-30 נסיעות במחיר של 120 ש”ח.

בן גיילי, מנהל הפעילות של חברת Dott בתל אביב, מסר:

הקורקינטים השיתופיים שלנו מציעים את הדרך היעילה ביותר לנסוע ברחבי תל אביב מבלי לגרום לעומסים או לזיהום. אנו מביאים את הניסיון שלנו מערים גדולות באירופה כדי להבטיח שהשירות שלנו ישולבו בקפידה בעיר, ומציעים שירות אמין לרוכבים שלנו תוך מתן כבוד למשתמשי דרך אחרים ולהולכי רגל.

לרגל השקת השירות החדש של דוט בישראל, החברה תציע לרוכבים חדשים נסיעה ראשונה ללא תשלום למשך זמן של עד 20 דקות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים