אפל משחררת את iOS 15.5 עם שיפורים לארנק ולפודקאסטים

iOS 15 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי) iOS 15 (צילום: אופק ביטון, גאדג’טי)

בשעה שאנחנו נמצאים במרחק נגיעה מכנס המפתחים WWDC 2022 שיתקיים ב-6 ביוני, אפל משחררת לאוויר העולם עדכון נוסף למערכת ההפעלה iOS 15 תחת מספר הגרסה 15.5.

העדכון כבר החל לעשות את הדרך אל הציבור הרחב, כך שסביר להניח שתוכלו לעדכן את האייפון שלכם כבר עכשיו באמצעות גישה לתפריט “הגדרות” > “כללי” > “עדכון תוכנה”.

העדכון החדש הוא מינורי במיוחד ומביא איתו שיפורים בודדים לחווית השימוש, ומדובר יותר בעדכון אבטחה מאשר בעדכון המיועד להציע פיצ’רים חדשים. עם זאת, במסגרת הפיצ’רים כן ניתן למצוא חידוש לאפליקציית הארנק של החברה, כך שמשתמשי Apple Cash יוכלו כעת לשלוח ולבקש כסף היישר דרך כרטיס ה-Apple Cash שבבעלותם.

התוספת השנייה המגיעה במסגרת העדכון מאפשרת למשתמשי אפליקציית הפודקאסטים Apple Podcasts להפעיל מחיקה אוטומטית ולהגביל את מספר הפודקאסטים אותם ניתן יהיה לאחסן על המכשיר.

מצב זה מזכיר שלא במעט את מצב ה-Loop Recording במצלמות אבטחה, אשר מיועד לשמור על תוכן רלוונטי במכשיר ובאותו זמן לחסוך לנו במקום בכך שכל תוכן חדש שנוריד יבוא על חשבון תוכן ישן שכבר האזנו לו.

אפל תיקנה גם באג באפליקציית הבית החכם שלה, שם אם הגדרתם אוטומציה המתרחשת כאשר אתם מגיעים או עוזבים את הבית, האוטומציה נכשלה.

איננו יודעים באופן סופי האם העדכון המוזכר הוא האחרון להגיע אלינו לפני גרסת הבטא הראשונה של iOS 16 לה אנחנו מצפים ב-WWDC 2022, אך בהתחשב בעובדה שלא קיבלנו המון בגרסה הנוכחית, אכן ניתן לחשוב כך.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים