כריס המסוורת’ פותח כלא ניסיוני בטריילר למותחן חדש של נטפליקס

כריס המסוורת’ מתוך “ראש העכביש” (באדיבות Netflix)

בפעם הקודמת בה כריס המסוורת’ הוביל מותחן אקשן עבור נטפליקס, היה זה “טיילר רייק: חילוץ” (Extraction), שעשה לנטפליקס קופה מרשימה והפך לסרט הנצפה ביותר שלה בשנת 2020.

בעוד המסוורת’ מצלם בימים אלו את סרט ההמשך בעלילות טיילר רייק, בנטפליקס חושפים טריילר ראשון לסרט הקרוב של השחקן – “ראש העכביש” (Spiderhead).

המסוורת’ מגלם בסרט את סטיב אבסטי, אידיאליסט מבריק אשר מנהל בית סוהר עתידני בשם “ראש העכביש”. הכלא החדשני מציע לאסירים להסתובב חופשי במסדרונות, ללא תאים, סורגים ומדי אסיר.

בתמורה, הוא עורך עליהם ניסויים בדמות סמים המוזרקים להם ומשפיעים על התנהגותם. הסמים אמורים לסייע להם להפוך לאזרחים שומרי חוק, אך בעצם נותנים לסטיב את הכח לשלוט על גופם ותודעתם של אסיריו.

הטריילר מתחיל בהצגת התהליך שנראית משתלמת לשני הצדדים. האסירים משרתים את זמן עונשם, אך בעצם לוקחים חלק בניסוי מדעי מרצונם החופשי אשר מעניק להם הרבה יותר חופש תנועה. אחד האסירים, ג’ף (מיילס טלר, “וויפלאש”), מתחיל לשים לב כי הניסויים הופכים אגרסיביים יותר ומתחילים להשפיע על מוחו.

מתוך
מתוך “ראש העכביש” (באדיבות Netflix)

מעבר לזכוכית בחדר הניסויים, סטיב גורם למטופליו לעשות כל מה שהוא רוצה, מללכת מכות ועד לשכב זה עם זו, בעוד הוא צופה מהצד. ג’ף מתחיל להתנגד לניסויים, אך נראה כי סטיב לא מתכוון לוותר על הפרויקט שלו ומנסה לשכנע את האסיר כי התוצאות יהיו שוות את פריצת הגבולות – שנראות קטלניות במיוחד כאשר דם ממלא את קיר הזכוכית בחדר.

“ראש העכביש” מבוסס על סיפור קצר מאת ג’ורג’ סונדרס שהתפרסם במגזין “הניו יורקר”. את הסיפור עיבדו לקולנוע תסריטאי “דדפול” ו“זומבילנד” רט ריס ופול ורניק, ועל כסא הבמאי יושב ג’וזף קוזינסקי אשר בין סרטיו נמצאים “טרון: המורשת” ו“אהבה בשחקים: מאווריק”, שצפוי לצאת לאקרנים בשבוע הבא.

אל המסוורת’ וטלר מצטרפים גם ג’רני סמולט (“ארץ לאבקראפט”), ניית’ן ג’ונס (“מקס הזועם: כביש הזעם”), טס האובריץ’ (“הנוסע השמיני: קובננט”) ובבה בטנקורט (“עדן”).

“ראש העכביש” יינחת בנטפליקס ב-17 ביוני.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים