הוכרז: XPG ALPHA – עכבר גיימינג בגרסה חוטית ואלחוטית

חברת XPG, מותג הגיימינג של ADATA, הכריזה על ה-XPG ALPHA, עכבר גיימינג חדש המגיע בגרסה חוטית ואלחוטית ומשלב חיישן 16000DPI לדיוק גבוה במשחקים, יחד עם מקשי OMRON עמידים במיוחד, שנועד לגיימרים ושחקני eSport. עיצוב העכבר הספיק לזכות גם בפרס העיצוב Red Dot 2022.

עכבר ה-ALPHA החדש עוצב על ידי XPG כדי להתאים בצורה טובה יותר לידי המשתמשים בהתבסס על משאל אותו ערכה החברה, עיצוב לו היא קוראת “Exoskeleton”, כאשר הוא משלב 6 כפתורים הניתנים לתכנות באמצעות אפליקציית ה-PRIME של החברה, אפליקציה ששולטת בנוסף גם בתאורת ה-RGB המובנה בעכבר, המגיעה עם 3 אזורי תאורה נפרדים.

עכבר XPG ALPHA (מקור XPG)
עכבר XPG ALPHA (מקור XPG)

עכבר ה-XPG ALPHA החדש מגיע עם חיישן PIXART PAW 3335, עם דיוק ניתן להתאמה של עד 16000DPI, זיהוי תנועה של עד 400DPI, קצב העברה (Polling Rate) של 1000Hz ותמיכה בהאצה של עד 40G.

ההבדל בין הגרסאות מגיע כצפוי בחיבור שלהם, כאשר בנוסף לחיבור החוטי, הגרסה האלחוטית מגיעה עם קישורית 2.4G אלחוטית ו-Bluetooth 5.1. הסוללה המובנה בדגם האלחוטי מציעה עד 60 שעות שימוש, כאשר היא מעלה את משקל העכבר ל-98 גרם, במקום 78 בגרסה החוטית.

צמד עכברי ה-XPG ALPHA החדשים יהיו זמינים למכירה במחיר של 44 ו-70 דולר (כ~148 ו~235 ש”ח), לגרסה החוטית ואלחוטית, בהתאמה. הם צפויים להגיע בחודשי הקיץ לישראל במחיר שטרם נקבע.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים