המשחק Apex Legends Mobile מגיע לאנדרואיד ו-iOS עם שחקן חדש

Apex Legends Mobile (תמונה: EA) Apex Legends Mobile (תמונה: EA)

משחק הבאטל רויאל (Battle Royale) הפופולרי Apex Legends, אשר הגיע לחיינו לפני יותר מ-3 שנים, ניתן להורדה עכשיו גם בסמארטפון לאחר שהיה זמין במשך כל הזמן למחשב ולקונסולות.

לעומת הגרסאות שכבר היו זמינות, המשחק למובייל מגיע עם פיצ’רים מיוחדים משלו, ממשק מעודכן, אנימציות חדשות לשחקנים ואפילו Battle Pass שלם עם סקינים משודרגים.

בגרסת המובייל לא ניתן לשחק עם כל השחקנים הנמצאים כרגע בגרסה הזמינה במחשב ובקונסולות, כך שדמויות כמו Wattson, Horizon, Newcastle ועוד אינן זמינות, אך דמות חדשה לחלוטין בשם Fade, שאינה נמצאת בגרסת המחשב, זמינה כעת במובייל בלבד. כל הדמויות שהגיעו עם העונה הראשונה של המשחק גם הן זמינות, ובהן Mirage, Octane, Lifeline, Bloodhound ועוד.

Apex Legends Mobile

למי מאיתנו שלא מכיר את המשחק, מדובר בבאטל רויאל בו ניתן לשחק כקבוצה של 3 אנשים נגד 19 קבוצות נוספות מלבדכם. לכל דמות יש יכולות ייחודיות משלה, כך ש-Lifeline תוכל להשתמש ברחפן שלה על מנת להעניק חיים לקבוצה, בעוד ש-Bloodhound יכול לסרוק את הסביבה ולגלות היכן נמצאים האויבים גם דרך קירות.

לעומת הגרסה הזמינה עבור המחשב והקונסולה, גרסת המובייל מגיעה עם מצבי משחק נוספים, הכוללים Team Deathmatch ו-Quick Battle, בנוסף למצבים הקיימים כמו Battle Royale, Arenas ו-Ranked.

במשחקים הראשונים שלכם בגרסת המובייל, ועל פי ההערכות גם עד רמה 5, אתם תשחקו מול בוטים, ולאחר שתעברו את רמה 5 המשחק יצרף אתכם למשחקים עם אנשים אמיתיים שיהפכו את החוויה לקשה הרבה יותר.

בגרסת המובייל ניתן לשחק גם בגוף שלישי בדומה ל-PUBG, אך גם בגוף ראשון בדומה לגרסת המחשב. על פי תיאור המשחק למובייל, המפתחים מתכננים אירועים חיים שיתרחשו במשחק, אך כבר בגרסה הנוכחית ניתן למצוא את כל המאפיינים האהובים מגרסת המחשב כמו מערכת הסימון (Ping) המתקדמת של המשחק ואת כל הנשקים בחבילה המותאמת לסמארטפון.

זמינות

את המשחק החדש ניתן להוריד כבר עכשיו גם לאנדרואיד וגם ל-iOS, כשדרישות המערכת המינימליות להורדה הן הרצה של אנדרואיד בגרסה 6.0 ומעלה או iOS בגרסה 11 ומעלה.

כבר עכשיו המשחק צבר יותר מ-10 מיליון הורדות בחנות ה-Google Play, מספר מרשים למדי בהתחשב בעובדה שההשקה לקהל הרחב התרחשה רק לפני יומיים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים