במאי “מקס הזועם” חוזר עם סרט חדש וקסום במיוחד

תמונה: MGM

תמיד אפשר לסמוך על הבמאי ג’ורג’ מילר שיעניק לנו חוויה אנרגטית ומשונה בסרטיו. שבע שנים חלפו מאז סרטו האחרון, “מקס הזועם: כביש הזעם”, וכעת מילר חוזר עם סרטו החדש “שלושת אלפים שנים של כמיהה” (Three Thousand Years of Longing), אשר כבר עומד בראש רשימת הציפיות הגדולות ביותר לטקס האוסקר הבא.

הסרט מבוסס על סיפור קצר מאת הסופרת א”ס בייאט, ועוקב אחר אלתיאה (טילדה סווינטון), מלומדת בריטית אשר חושבת כי היא מרוצה מחייה. אך במהלך חופשה באיסטנבול אלתיאה פוגשת בג’יני (אידריס אלבה) אשר מציע לה שלוש משאלות בתמורה לשחרורו, ומגלה כי יש לה עוד הרבה מאוד רצונות.

הטריילר מציג את לנו סיפורה של אלתיאה, כפי שהיא מתארת את עצמה – ישות מתבודדת מטבעה, ללא ילדים, הורים או אחים. במהלך החופשה אלתיאה מתעניינת בפריט מזכרת מהפנט ומחליטה לקחת אותו עימה. בפריט, כך תלמד אלתיאה, מסתתר הג’יני הכלוא.

3000 שנים של כמיהה
תמונה: MGM

העלילה הפשוטה ודאי נשמעת דומה לסרטי פנטזיה כמו “אלאדין”, אך אלתיאה המלומדת מכירה את סיפורי הילדים הללו היטב, ותוהה לגבי המשאלות שהוענקו לה והאם הן יכולות לחזור לנקום בה. “אין סיפור על משאלות שאינו סיפור אזהרה”, היא אומרת לג’יני.

במהלך הסרט ייצאו אלתיאה למסע משותף בו היא תלמד על משמעות הכמיהה לדברים שאפילו לא ידעה שהיא רוצה, בעוד הג’יני ילמד על טבע האדם ומה מניע אותו. בין השיחות הפילוסופיות יותר בין השניים, הג’יני יספר לאלתיאה סיפורים אלימים, קסומים ואף אירוטיים מעברו כשד מגשים משאלות.

הסרט צפוי לצאת לבתי הקולנוע בארה”ב ב-31 באוגוסט. טרם נמסר תאריך שחרורו בישראל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים