אלביס כובש את העולם בטריילר חדש לסרטו של באז לורמן

אוסטין באטלר בתפקיד אלביס מתוך הסרט אלביס (אולפני וורנר, בהפצת טוליפ אנטרטיינמט)

הסרט הביוגרפי “אלביס” (Elvis) של הבמאי באז לורמן יוקרן השבוע לראשונה במסגרת אירוע הנעילה של פסטיבל קאן, ולרגל המאורע משיקים אולפני וורנר טריילר חדש הנותן הצצה לאופי השאפתני של הסרט.

“אלביס” צפוי לתאר 20 שנה מחייו של אלביס (אוסטין באטלר), מילדותו ועד התבססות מעמדו ככוכב הרוק הגדול ביותר שידע העולם. הסרט מתואר בעיקר דרך מערכת היחסים המסובכת של אלביס עם המנהל שלו, טום פרקר, אותו מגלם בסרט טום הנקס מאחורי עבודת איפור מרשימה.

טום הנקס מתוך הסרט אלביס (אולפני וורנר, בהפצת טוליפ אנטרטיינמט)
טום הנקס מתוך הסרט אלביס (אולפני וורנר, בהפצת טוליפ אנטרטיינמט)

הטריילר נפתח בהערצה המטורפת לאלביס, שבהינף אצבע אחת הפך מאיש לאל אשר כל העולם סוגד לו. המנהל של הזמר מודאג מהגבול שעבר אלביס בשיא הקריירה עד כדי שאיבד את מי שהוא. מכאן, אנו חוזרים אחורה לאלביס האמיתי והתחלתו הצנועה.

בתקופה של סוף התמימות בארה”ב, צעירי ובעיקר צעירות המדינה נפלו שבי לתנועותיו של הזמר והמוסיקה המרטיטה שלו, בעוד המבוגרים התקשו להבין את ההתלהבות וראו באלביס כמסמן צרות אשר ידרדרו את הנוער ויאיימו על עתיד המדינה.

הטריילר החדש מציג מספר מהלהיטים הגדולים של אלביס, וכן חושף אותנו לדמויות שהכי השפיעו עליו מלבד המנהל פרקר. אמו גלדיס (הלן תומסון, “קצה האגם”), אביו ורנון (ריצ’ארד רוקסברו, “מולאן רוז'”) ואשתו פרסיליה (אוליביה דה-ג’ונג, “הביקור”).

הופעתו של אוסטין באטלר כאלביס זכתה השבוע לתמיכה של בני משפחת פרסלי האמיתיים, כאשר ביתו של אלביס, ליסה-מארי, ציינה שבאטלר צריך לזכות על התפקיד באוסקר. הבמאית ריילי קיאו, נכדתו של אלביס, ציינה כי ראתה את סרט יחד עם אמה וסבתה והשלוש בכו במהלך הצפייה, שמציגה היטב את הטראומה שעברה המשפחה.

קיאו, שמעריצה את לורמן עוד מ“מולאן רוז'”, הושפעה רבות מהבמאי ותסגור מעגל כאשר סרטה הראשון כבמאית יוקרן באותו פסטיבל עם “אלביס”.

“אלביס” ייצא לאקרנים בישראל ב-23 ביוני, 2022. הסרט יצא גם באיימיקס, דולבי אטמוס ובפורמט סקרין-אקס (270 מעלות)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים