וואווי חוזרת לארץ ומסתערת על השוק עם הסכם ייבוא חדש מול רונלייט

לוגו Huawei צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

חברת וואווי (Huawei) הודיעה על חתימת הסכם הפצה חדש של רונלייט הישראלית מול קבוצת Huawei Consumer BG, הסכם שיגדיל בצורה משמעותית את היצע המוצרים של החברה, בניגוד למצב הקיים בשוק כיום, עם מגוון גדול של מחשבים ניידים, טאבלטים, שעונים חכמים, אוזניות ועוד.

וואווי איננה שחקנית חדשה בשוק הישראלי, אך בשנים האחרונות הנוכחות שלה הפכה להיות דלילה עם היצע מכשירים ואביזרים מוגבל יחסית לעומת המגוון הרחב אותו היא מציעה במדינות אחרות בחו”ל, דבר שצפוי להשתנות באופן משמעותי בזכות ההסכם החדש.

בעוד שאנו לא יודעים כרגע אילו מהמוצרים הרבים של החברה יגיעו לארץ כתוצאה מההסכם החדש, אפשר לצפות כי נראה בשוק הישראלי את ניידי ה-Matebook של החברה, טאבלטים מסדרת ה-MatePad, אוזניות FreeBuds, מגוון שעונים מסדרת ה-Huawei Watch ועוד מוצרים רבים אחרים שלא היו זמינים עד כה בארץ בייבוא רשמי. טלפונים לא צפויים להיות חלק מההיצע של החברה בארץ.

אנדי מיאו, מנהל אזורי ב-Huawei (מקור יח
אנדי מיאו, מנהל אזורי ב-Huawei (מקור יח”צ)

אנדי מיאו, המנהל האזורי של וואווי, מסר:

אנחנו שמחים וגאים להרחיב את הפעילות שלנו בישראל בשיתוף פעולה עם רונלייט. אנו מכוונים להציע ערך משמעותי לצרכן הישראלי שיפגוש את החדשנות והאיכות שיש למגוון המוצרים החדשים להציע.

חברת רונלייט תחל להציע את מגוון המוצרים החדשים של וואווי לשוק הישראלי החל מחודש יוני הקרוב, כאשר לא נמסר צפי לדגמים או מחירים של המוצרים שיהיו זמינים בארץ.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים