הוכרזו: Redmi Buds 4/4 Pro – צמד אוזניות ה-TWS החדשות של שיאומי

אוזניות Redmi Buds 4 Pro (מקור שיאומי) אוזניות Redmi Buds 4 Pro (מקור שיאומי)

שיאומי (Xiaomi) הכריזה על Redmi Buds 4 ו-Redmi Buds 4 Pro, צמד אוזניות TWS אלחוטיות עם סינון רעשים ANC, המגיעות ממשפחת הרדמי של החברה ומציעות סינון רעשים של עד 35 ו-43 דציבלים, בהתאמה, עמידות למים ואבק בתקן IP54 וזמן סוללה של עד 36 שעות.

בעוד ששני דגמי ה-Redmi Buds 4 מציעים סינון רעשים, דגם ה-Pro מגיע כגרסה הטובה יותר מבין השתיים, עם סינון רעשים של עד 43 דציבלים, כאשר האוזניות משלבות צמד דרייברי 6 ו-10 מ”מ לקבלת איכות שמע HiFi טובה יותר ותמיכה בסראונד הקפי ב-360°. בנוסף, האוזניות מגיעות עם חיבור Bluetooth 5.3 עדכני המציע זמן שיהוי נמוךשל 59ms ותמיכה בקודק האודיו LC3 (ר”ת Low Complexity Communication Codec).

לעומת דגם ה-Pro המגיע בעיצוב הכולל “רגלית” (Stem), אוזניות ה-Buds 4 מגיעות במבנה מעוגל ונקי יותר, אך גם עם מפרט טכני מעט צנוע יותר הכולל דרייבר 10 מ”מ בודד, סינון רעשים של עד 35 דציבלים וחיבור Blueooth 5.2.

אוזניות Redmi Buds 4 (מקור שיאומי)
אוזניות Redmi Buds 4 (מקור שיאומי)

מבחינת זמן הסוללה שלהן, ה-Buds 4 Pro יציעו עד 9 שעות בטעינה בודדת ועד 36 שעות שימוש יחד עם מארז הנשיאה, ואילו ה-Buds 4 יציעו עד 6 ו-30 שעות, בהתאמה. בשני המקרים מדובר על זמן הסוללה ללא סינון רעשים פעיל.

אוזניות ה-Redmi Buds 4 ו-Redmi Buds 4 Pro החדשות יהיו זמינות למכירה בסין החל מה-30.5 במחירים של 199 ו-369 יואן (כ~99 ו~184 ש”ח) בהתאמה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים