הוכרזו: Sennheiser TV Clear – אוזניות TWS לטלוויזיה

אוזניות ה-Sennheiser TV Clear (מקור סנהייזר) אוזניות ה-Sennheiser TV Clear (מקור סנהייזר)

סנהייזר (Sennheiser), אחת מחברות האודיו המוכרות בעולם, הכריזה על ה-Sennheiser TV Clear, אוזניות TWS אלחוטיות המיועדות לשימוש עם טלוויזיות באמצעות משדר יעודי המגיע איתן ומסוגל להשיג זמני שיהוי נמוכים במיוחד, כאשר הן מציעות 5 רמות הגברה לדיבור וזמן סוללה ארוך של עד 37 שעות.

בזמן שתחום אוזניות ה-TWS התפתח מאוד בשנים האחרונות, נישת אוזניות הטלוויזיה האלחוטיות הלכה ונעלמה במהלך השנים, עד הרגע הנוכחי בו סנהייזר החליטה לשלב בין שניהם עם דגם ה-TV Clear החדש] שנועד לאפשר למשתמשים להקשיב לטלוויזיה שלהם מבלי להפריע לשאר הסביבה.

האוזניות החדשות נראות כמו דגם אוזניות TWS רגיל לחלוטין מבחוץ, אך יחד איתן ניתן למצוא משדר יעודי אותו ניתן לחבר בחיבור אנלוגי או דיגיטלי לטלוויזיה על מנת לשדר את האודיו ממנה לאוזניות, המספקות גם יכולת הגברה של עד 20 דציבל לדיבור בטלוויזיה כדי שנשמע טוב יותר. הן יכולות להתחבר בו זמנית גם למכשיר הסלולרי לביצוע שיחות מבלי להתנתק מהטלוויזיה.

קיט אוזניות ה-Sennheiser TV Clear (מקור סנהייזר)
קיט אוזניות ה-Sennheiser TV Clear (מקור סנהייזר)

מבחינת זמן הסוללה שלהן, האוזניות החדשות יציעו עד 15 שעות שימוש בטעינה אחת בזמן שימוש במשדר האלחוטי המצורף, כאשר יחד עם מארז הטעינה והנשיאה שלהן, המספק עד 22 שעות שימוש, זמן הסוללה הכללי שלהן יעמוד על עד 37 שעות.

אוזניות ה-Sennheiser TV Clear יהיו זמינות למכירה מאוחר יותר השנה בקיץ במחיר של 400 דולר (כ~1335 ש”ח).

תחום אוזניות הטלוויזיה אולי נחשב כנישה קטנה יחסית, עם פחות ופחות דגמים יעודיים לטלוויזיות שמגיעים לשוק, אך עם זאת צריך לזכור כי ניתן לקחת כל זוג אוזניות TWS אלחוטיות ולהשתמש בהן עם הטלוויזיה הקיימת באמצעות מתאם אודיו ל-Bluetooth שיעלה הרבה פחות מסט הסנהייזר החדש.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים