ביוויס ובאטהד מגיעים לזמן המודרני בסרט חדש

ביוויס ובאטהד עושים את היקום (באדיבות +Paramout)

בני הנוער הכי פרועים של הניינטיז עושים קאמבק. MTV בשיתוף שירות הסטרימינג פרמאונט פלוס שיחררו טריילר לסרט החדש “ביוויס ובאטהד עושים את היקום” (Beavis and Butt-Head Do The Universe), שישיק עידן חדש לצמד הפופולרי, שגם יחזור עם עונות חדשות לסדרת הטלוויזיה.

הסרט יעקוב אחרי הנערים אשר איכשהו נשלחו על ידי נאס”א למשימה בחלל החיצון בשנת 1998, השנה בה הסתיימה סדרת הטלוויזיה המקורית. במהלך הטיסה, השניים מוצאים את עצמם משתגרים בזמן לשנת 2022, תקופה מוזרה ומודרנית שהם מתקשים להסתגל אליה.

הטריילר מציג את כל מה שאנו מצפים מסרט חדש של ביוויס ובאטהד – הומור אינפנטילי שמצליח באותו זמן להיות גם מתוחכם וביקורתי על תקופתנו, וכן שמירה על הסגנון הויזואלי הייחודי של הסדרה, שינוי מרענן מהסגנון הנפוץ כעת בסדרות אנימציה למבוגרים.

בדיוק כמו בסרט הקודם שלהם שיצא לפני 26 שנים, גם כאן ביוויס ובאטהד ימצאו עצמם בהרפתקה גדולה על מידותיהם ואיכשהו יצליחו להרוס הכל מבלי לדעת בכלל מה הם עושים, בזמן שהם בעיקר יחפשו לספק את חרמנותם. את הסרט כתב וביים יוצר הסדרה מייק ג’אדג’, שגם תורם את קולותיהם של שני הצעירים.

ביוויס ובאטהד עושים את היקום (באדיבות +Paramout)
ביוויס ובאטהד עושים את היקום (באדיבות +Paramout)

אל ג’אדג’ יצטרפו גארי קול (“ויפ”), נאט פקסון (“דיסאנצ׳נטמנט”), צ’י מקברייד (“העולם על פי נד”) סטיבן רוט (“בארי”) וטיג נוטרו (“צבא המתים”). בנוסף, יגיחו גם השחקנים מרטין סטאר וג’ימי או. יאנג, כוכבי “עמק הסיליקון”, סדרה שגם אותה יצר ג׳אדג׳.

לאחר שידור הסרט, בתאריך שטרם פורסם, יעלו פרקים חדשים של סדרת הטלוויזיה שנרכשה על ידי פרמאונט מראש לשתי עונות. אל אלו יצטרפו בשירות גם כל הפרקים של הסדרה הקלאסית, ששודרה במשך שבע עונות ומאתיים פרקים, בין השנים 1993-1998. הסדרה חזרה בעבר לעונה נוספת בשנת 2011, אך שרדה אז רק עונה יחידה.

התחייה של הצמד מגיעה בתקופה בה שלל סדרות אנימציה ישנות חוזרות לעונות חדשות. סדרת הספין אוף האהובה של ביוויס ובאטהד, “דריה” צפויה להשיק סדרת בת חדשה משלה בקרוב המתמקדת בדמותה של ג׳ודי בתקופת הקולג׳. סדרות נוספות הנרכשו לעונות חדשות כוללות גם את “קלון היי” של הצמד לורד-מילר (“ספיידרמן: ממד העכביש”) ו“פיוצ’רמה”.

“ביוויס ובאטהד עושים את היקום” יינחת בפרמאונט פלוס ב-23 ביוני. טרם נמסר האם נרכש לשידור בישראל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים