סוני הכריזה על 3 רמקולי בלוטות’ ניידים עם דרייברי X-Balanced

סדרת רמקולי ה-X החדשה של סוני (מקור סוני)

סוני (Sony) הכריזה על שלושה רמקולים ניידים חדשים בסדרת רמקולי ה-X של החברה, הכוללים את ה-SRS-XG300, SRS-XE300 ו-SRS-XE200.

הרמקולים מגיעים עם דרייברי ה-X-Balanced של סוני לאיכות שמע משופרת, כאשר הם עמידים למים ואבק בתקן IP65 ומציעים  עד 25 שעות שימוש בהתאם לדגם.

רמקולי SRS-X מבית סוני

שלושת הרמקולים החדשים של סוני משתמשים בדרייברי ה-X-Balanced היעודיים של החברה, שנועדו לספק איכות שמע משופרת לעומת דרייברים עגולים רגילים, יחד עם צמד דרייברים פסיביים לשיפור הבאס.

ברמקול ה-XG300 הדרייברים מגיעים בצורה ריבועית ואילו ב-XE300 ו-XE200 הדרייברים “מעוגלים” ודומים יותר לביצה, צורה המספקת רמת לחץ-קול (sound pressure) גבוהה יותר לקבלת באסים משופרים, יחד עם דפיוזר אנכי דק המספק פיזור טוב יותר של הקול.

רמקול ה-SRS-XG300 (מקור סוני)
רמקול ה-SRS-XG300 (מקור סוני)

רמקול ה-XG300 מגיע עם הסט הגדול ביותר של פיצ’רים מבין השלושה, עם ידית נשיאה נשלפת, תאורת RGB בצידי הרמקול ומצב MEGA BASS לשיפור הבאסים.

שלושת הרמקולים מגיעים עם חיבור Fast Pair מהיר למכשירי אנדרואיד, עמידות למים ואבק בתקן IP67, תמיכה בקודק LDAC לאיכות שמע משופרת ו-Party Connect לחיבור של עד 100 רמקולים תומכים יחד.

מבחינת זמני הסוללה שלהם, רמקול ה-XG300 הוא הגדול ביותר ויציע עד 25 שעות, אחריו ה-XE300 עם עד 24 שעות, ולבסוף, ה-XE200 הקטן ביותר, שמציע עד 16 שעות נגינה.

שלושת הרמקולים יתמכו בטעינה מהירה המספקת 70 דקות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

מחירים

שלושת הרמקולים הניידים החדשים של סוני מסדרת ה-X יהיו זמינים למכירה החל מחודש יולי הקרוב.

  • רמקול ה-XG300 ימכר ב-300 אירו (כ~1072 ש”ח) ויגיע בצבע שחור או אפור.
  • רמקול ה-XE300 ימכר ב-200 אירו (כ~715 ש”ח) ויגיע בצבעים שחור, אפור בהיר וכחול.
  • רמקול ה-XE200 ימכר ב-150 אירו (כ~536 ש”ח) ויגיע בצבעים שחור, אפור בהיר, כחול וכתום.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים