הוכרז: Razer Kishi V2 – בקר משחקים חדש לטלפונים

בקר Razer Kishi V2 (מקור רייזר) בקר Razer Kishi V2 (מקור רייזר)

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי המוכרות בתחום משחקי המחשב, הכריזה על ה-Razer Kishi V2, בקר משחקים חדש המיועד עבור מכשירי הסלולר ומאפשר לשדרג את חווית הגיימינג, כאשר הוא נועד “להתלבש” על מכשירי האנדרואיד והאייפון.

מכשירי הסלולר של היום משמשים רבים מאיתנו כקונסולות גיימינג ניידות, אך בניגוד לקונסולות יעודיות האחרות הקיימות בשוק, בסלולר משתמשים נאלצים להשתמש בבקרים וירטואליים המופיעים על המסך, שנחשבים לפחות נוחים. רייזר בחרה לפתור את הבעיה עם בקר ה-Kishi V2, שמתלבש על המכשיר ומוסיף לו בקרים פיזיים.

Razer Kishi V2

בגרסה השניה של ה-Kishi, רייזר החליטה לשפר עוד יותר את חווית הגיימינג, כאשר יחד עם אוסף הכולל צמד ג’ויסטיקים אנלוגיים, פד D-Pad מכני, 4 כפתורי X/Y/A/B עליונים, צמד כפתורים ניתנים לתכנות וצמד כפתורי טריגר וכתף, בגרסה החדשה ניתן למצוא כפתור יעודי לצילום מסך והקלטת וידאו לשיתוף ברשתות החברתיות וכפתור יעודי אפליקציית הגיימינג Razer Nexus החדשה של החברה, שנועדה לסדר את כלל המשחקים במקום אחד.

בקר Razer Kishi V2 (מקור רייזר)
בקר Razer Kishi V2 (מקור רייזר)

מכשירים תומכים ב-Razer Kishi V2

ברייזר מציינים כי מכשירי האנדרואיד בגרסה 9 ומעלה תומכים בבקר המשחק החדש, אך מוסיפים לכך גם מידות של מכשירים תומכים, אלו עומדות על מקסיום עובי של 11.5 מ”מ ומקסימום גובה של 170 מ”מ.

לצד זאת, מפרסמת החברה רשימה של מכשירים ספציפיים בהם הבקר תומך:

  • Samsung Galaxy S8 / S8+ / S9 / S9+ / S10 / S10+ / S20 Series / S21 Series / S22 Series
  • Samsung Galaxy Note 8 / Note 9 / Note 10 / Note 10+ / Note 20 Series
  • Razer Phone and Razer Phone 2
  • Google Pixel 2 / 3 / 4 / 5 / 6

בקר ה-Razer Kishi V2 החדש יגיע במחיר של 100 דולר (כ~333 ש”ח), כאשר גרסת האנדרואיד זמינה למכירה כבר היום, ואילו גרסת האייפון צפויה להיות זמינה בסתיו הקרוב (ספטמבר~דצמבר).

בעוד שבשוק קיימים כבר היום מכשירי סלולר המיועדים לגיימינג המוסיפים פיצ’רים שנועדו לשפר את חווית המשחק שבהם, בקרים כמו ה-Kishi של רייזר נועדו להקפיץ את חווית המשחק בעבור המשתמש ולדמות אותה יותר לקונסולה יעודית מאשר סלולר רגיל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים