כבר לא צריך קונסולה: משחקי Xbox יגיעו לטלוויזיות של סמסונג

Xbox על מסכי סמסונג תמונה: Microsoft

מיקרוסופט ממשיכה להוכיח כי עתיד עולם הגיימינג נמצא בענן. ביוני של השנה שעברה שיתפה החברה את כוונתה להביא את חוויית ה-Xbox ליותר משתמשים ברחבי העולם על ידי הטמעת השירות ישר לטלוויזיות חכמות. כעת, מכריזה מיקרוסופט על שיתוף פעולה עם סמסונג שיעשה בדיוק את זה.

המשחקים מגיעים לטלוויזיה

החל מסוף חודש יוני 2022, מאות משחקים הנכללים במנוי ה-Game Pass Ultimate יהפכו זמינים על גבי הטלוויזיות החכמות החדשות של סמסונג דרך אפליקציה ייעודית, וללא צורך בקונסולה.

האפליקציה החדשה תושק ב-27 מדינות ותציע גישה לספריית המשחקים העצומה הכוללת את A Plague tale: Innocence, Hades, ו-Rainbow Six Extraction של טום קלנסי.

במיקרוסופט מקווים כי השירות החדש יקרוץ לשחקנים חדשים או כאלו שמשחקים בתדירות נמוכה ואינם מעוניינים להשקיע בקונסולה יקרה.

שיתוף הפעולה הזה הוא רק הראשון עליו חתמה מיקרוסופט, אך החברה אינה נשארת בלעדית לסמסונג ותמשיך לשאוף להשיק את האפליקציה גם בטלוויזיות חכמות של חברות אחרות.

Xbox על מסכי סמסונג
תמונה: Samsung

איך זה עובד?

אפליקציית המשחקים תעבוד בצורה דומה לרוב האפליקציות בטלוויזיה החכמה שלנו. ראשית, יש למצוא את האפליקציה בחממת המשחקים של סמסונג (Samsung Gaming Hub). לאחר הכניסה לאפליקציה יש להיכנס לחשבון דרך שם המשתמש, לחבר את השלט המועדף עלינו ולהתחיל לשחק.

האפליקציה תתמוך במגוון רחב של שלטים, כל עוד הם מאפשרים חיבור בלוטות’. ביניהם שלטים של מיקרוסופט כגון Xbox Wireless ,Xbox Adaptive, ו-Elite Series 2 וכן שלט DualSense של סוני.

מי שכבר מנוי ל-Game Pass Ultimate יוכל לגשת מיד למאות המשחקים הנמצאים בספריית הענן של החברה. מי שאינו מנוי יוכל להירשם ישירות דרך האפליקציה. מי שמעדיף שלא להירשם כלל, יוכל עדיין ליהנות מהגרסה החינמית של “פורטנייט” (Fortnite) הזמינה בחינם ללא מנוי.

המשחקים באפליקציה עדיין לא שודרגו לתמיכה בהצגתם ברזולוציית 4K, ויהיו מוגבלים להזרמה ב-1080p. אופציה שכן תיכלל באפליקציה היא צ’אט קולי במשחקי מולטיפלייר.

את האפליקציה יהיה ניתן למצוא החל מה-30 ביוני בטלוויזיות חכמות של סמסונג מסוג QLED ו-Smart Monitor 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים