אמזון משתמשת במציאות רבודה למדידת הנעליים לפני הרכישה

אמזון (Amazon), ענקית הסחר המקוון, מעוניינת לעזור למשתמשים לרכוש נעליים חדשות ולאפשר להם לראות מראש כיצד הן יראו עליהם עם פיצ’ר ה-Virtual Try-On for Shoes, תצוגת מציאות רבודה חדשה אותה היא מוסיפה לאפליקציית הרשמית שלה, המאפשרת “להלביש” את הנעליים על רגלי המשתמשים לפני הרכישה שלהן.

בין אלפי הפרטים השונים שאפשר לרכוש כיום באמצעות אמזון אפשר למצוא כמות לא קטנה של נעליים, המגיעות כל אחת במגוון צבעים וצורות שונות. באמזון מעוניינים להקל על המשתמשים, כך שיוכלו לראות כיצד הנעליים יראו עליהם עם הוספת תצוגת המציאות הרבודה החדשה שנוספת לאפליקציית האמזון.

משתמשים יוכלו לחפש נעליים באמזון ממותגי ניו באלאנס, אדידס, ריבוק, פומה, סופרגה, לקוסט, אסיקס וסאוקוני, כאשר בדגמים הנתמכים יופיע מעתה כפתור Virtual Try-On (“מדוד אותם וירטואלית”) שיציג באמצעות המכשיר הסלולרי כיצד הנעליים הנבחרות יראו על רגלי המשתמשים.

פיצ'ר ה-Virtual Try-On for Shoes החדש של אמזון (מקור אמזון)
פיצ’ר ה-Virtual Try-On for Shoes החדש של אמזון (מקור אמזון)

החברה אף שילבה אפשרות לשתף את הצילום הוירטואלי של הנעליים ברשתות החברתיות על מנת שהמשתמשים השונים יוכלו לתת פידבק על בחירת הנעליים בטרם הרכישה שלהן בפועל.

פיצ’ר ה-Virtual Try-On לנעליים של אמזון זמין בשלב זה בעבור משתמשים בארה”ב וקנדה, כאשר נכון להיום הוא מוגבל לשימוש עם מכשירי אייפון בלבד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים