הדלפה: זה הוא עיצובו המלא של ה-Galaxy Flip 4 עם חלקים ממפרטו

Samsung Galaxy Z Flip 4 (תמונה: TechTalkTV) Samsung Galaxy Z Flip 4 (תמונה: TechTalkTV)

אנחנו עדיין נמצאים במרחק של כחודשיים ממועד ההכרזה המשוער על סדרת המכשירים המתקפלים הבאה מבית סמסונג, אך כבר עכשיו אנחנו זוכים לראות את עיצובו המלא של ה-Galaxy Flip 4 בתמונות חיות. את ההדלפה מפיץ היוטיובר TechTalkTv, אשר ידוע תודות להדלפות עבר שלו בנושאי סמסונג שהתבררו כנכונות.

היוטיובר הדליף 4 תמונות בהן ניתן לראות את המכשיר העתידי, כשבהן ניתן להבחין בראש ובראשונה בכך שעיצובו של ה-Galaxy Flip 4 לא ממש השתנה לעומת הדור הנוכחי לפחות במבט מהיר. אם נתמקד בתמונות כן נוכל להבחין שסמסונג צמצמה את חלקו של מנגנון הקיפול בגב המכשיר, ולפי היוטיובר מדובר במהלך שיגרום למשקל הכולל להצטמצם גם כן.

בחזית המכשיר נראה כי סמסונג הפכה את השקע אשר נגרם בעקבות הקיפול במסך לפחות בולט, זאת בדומה לשאר המתחרות בשוק המכשירים המתקפלים כמו Oppo ו-Vivo.

חור המצלמה נותר בגודל זהה לקודמו וגם באותו המיקום, אך השוליים המקיפים את התצוגה הפכו למעט דקים יותר. ה-Z Flip 4 עדיין כולל מרווח בין שני חלקיו כאשר הוא סגור, מה שאומר שסמסונג עדיין לא פתרה את הסוגייה הזו.

המסך החיצוני של המכשיר יהיה מעט גדול יותר מקודמו, אך לא באופן משמעותי במיוחד. לטענת המקור שהשתמש במכשיר, המצלמות מפיקות תוצאות דומות לאלו של ה-Galaxy Z Flip 3, מה שאומר שסמסונג כנראה לא שינתה יותר מידי במערך הצילום. הדור הבא כן יגיע עם שדרוג לחיי הסוללה ויקפוץ לקיבולת 3700 מיליאמפר/שעה, עם טעינה מהירה יותר בהספק של 25 וואט לעומת 15 וואט בדור הנוכחי יחד עם מערכת שבבים חסכונית וחזקה יותר מסוג Snapdragon 8 Gen 1 Plus.

זמינות

כאמור לעיל, ה-Galaxy Flip 4 משוער להיחשף בחודש אוגוסט הקרוב, מה שאומר שאנחנו עדיין נמצאים במרחק של כחודשיים ממועד ההכרזה וצפויים לפגוש עוד המון הדלפות עד שנגיע לשם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים