וואטסאפ תאפשר להשתיק משתמשים בשיחות אודיו מרובות משתתפים

וואטסאפ (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) וואטסאפ (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (Whatsapp) משדרגת את אפשרות השיחות מרובות המשתתפים באפליקציה עם מספר פיצ’רים חדשים, בהם אפשרות להשתקה של משתתפים בשיחה או משלוח הודעה ישירה אליהם בתוספת התראה קופצת חדשה על הצטרפות משתתפים לשיחה.

שינויים אלה נועדו להקל ולייעל את השימוש בשיחות מרובות המשתתפים, הכוללות כיום תמיכה בשיחות עם עד 32 משתתפים.

בזמן שהחלק המרכזי בוואטסאפ הוא בשיחות הצ’אט מבוססות הטקסט, כיום ניתן לבצע בפלטפורמה גם שיחות וידאו ואודיו מרובות משתתפים, כאשר רק לאחרונה גדלה הגבלת כמות המשתתפים בשיחות האודיו ל-32 משתתפים.

עם זאת, הגדלת כמות המשתתפים בשיחה מביאה איתה גם מספר בעיות, אותן נועדו לפתור צמד הפיצ’רים החדשים.

פיצ'רים חדשים בשיחות אודיו בוואטסאפ (מקור Will Cathcart)
פיצ’רים חדשים בשיחות אודיו בוואטסאפ (מקור Will Cathcart)

וויל קת’קארט (Will Cathcart), מנהל וואטסאפ בחברת מטא, חשף בציוץ בטוויטר שלושה שינויים חדשים לשיחות האודיו מרובות המשתתפים בוואטסאפ:

  • השתקת משתמשים – עד כה ניתן כל משתמש היה יכול לבצע השתקה בשיחה לעצמו בלבד, וכעת תאפשר התכונה החדשה להשתיק משתמשים אחרים גם כן, כך שלא נשמע אותם אם נבחר בכך.
  • משלוח הודעה מהירה למשתמש – יחד עם האפשרות להשתקה של משתמש בשיחה, תהיה אפשרות למשלוח מהיר של הודעת טקסט ישירות אליו מתוך השיחה המתקיימת.
  • התראה על הצטרפות – התראה קופצת חדשה שמעדכנת על הצטרפות משתמשים לשיחה, השימושית לשיחה עם כמות גדולה של משתתפים.

הפיצ’רים החדשים בשיחות האודיו מרובות המשתתפים בוואטסאפ זמינים בגרסאות האפליקציה העדכניות, והופכים להיות נגישים לכלל המשתמשים באופן הדרגתי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים