הוכרזו: Soundcore Sport X10 – אוזניות TWS ספורטיביות מבית אנקר

אוזניות ה-Sport X10 (מקור Soundcore)

אנקר (Anker) הכריזה על ה-Soundcore Sport X10, אוזניות TWS חדשות ממותג האודיו Soundcore, המיועדות במיוחד למשתמשים ספורטיביים.

הן מגיעות עם סינון רעשים ANC מובנה, עיצוב שנועד לשמור על האוזניות צמודות לאוזני המשתמש בזמן פעילויות ספורט אינטנסיביות ואפשרות לאחסון קומפקטי לנשיאה שלהן, כאשר הן מגיעות עם עמידות SweatGuard לזיעה וזמן סוללה ארוך של עד 32 שעות.

Anker Soundcore Sport X10

אוזניות ה-Sport X10 מגיעות כפתרון הספורטיבי היעודי הראשון של החברה בזכות עיצוב ה”וו” (ear hook) היחודי שלהן, המגיע עם טווח תנועה של 210 מעלות המאפשר לקפל אותן לאחסון נוח יותר.

האוזניות החדשות מאפשרות אחיזה נוחה ויציבה באוזני המשתמשho בזמן השימוש’ על מנת לשמור עליהן במקום גם בזמן ביצוע פעילות ספורט.

ה-Soundcore Sport X10 משלבות את דרייברי ה-10 מ”מ של אנקר, עם תמיכה בטכנולוגיית ה-BassUp לשיפור הבאסים בשמע ועמידות ה-SweatGuard של החברה לזיעה, יחד עם תקן ה-IPX7.

צבעי אוזניות ה-Sport X10 החדשות (מקור Soundcore)
צבעי אוזניות ה-Sport X10 החדשות (מקור Soundcore)

האוזניות החדשות מגיעות עם 3 מיקרופונים מובנים בכל אוזניה על מנת לספק סינון רעשים בזמן השימוש, כשבנוסף קיימת גם אפשרות למצב שקיפות (transparency) המאפשר להאזין לסביבה ללא הסרה של האוזניות.

מבחינת זמן הסוללה שלהן, אוזניות ה-Sport X10 יציעו עד 8 או 6 שעות שימוש בטעינה בודדת ללא סינון רעשים או עם סינון רעשים פעיל, בהתאמה, כאשר מארז הנשיאה והטעינה שלהן יכול לספק עוד 3 טעינות מלאות לקבלת עד 32 שעות שימוש. בנוסף, האוזניות יתמכו בטעינה מהירה המספקת שעתיים של שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה-Sport X10 החדשות זמינות למכירה במחיר של 100 אירו (כ~365 ש”ח), וניתן להשיג אותן בצבעים שחור (Black) ולבן (Oat White), ובהמשך גם בצבע אדום.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים