הוכרזו: SteelSeries Apex Pro Mini – מקלדות מכניות זעירות

מקלדת Apex Pro Mini Wireless (מקור

חברת SteelSeries, אחת מיצרניות ציוד הגיימינג המוכרות בעולם, הכריזה על ה-Apex Pro Mini ו-Apex Pro Mini Wireless, צמד מקלדות גיימינג מכניות זעירות המגיעות בגודל קומפקטי הקטן בכ-60% בהשוואה למקלדות סטנדרטיות ומשתמשות במקשי OmniPoint 2.0 מכניים הניתנים להתאמה ומגיעים עם תאורת RGB לכל מקש בנפרד.

SteelSeries Apex Pro Mini

צמד מקלדות ה-Apex Pro Mini החדשות מגיעות כגרסה מוקטנת של מקלדת ה-Apex Pro הרגילה והמלאה של החברה.

הן שומרות על הפיצ’ר הייחודי ביותר של הדגם הרגיל – מקשי OmniPoint 2.0 מכניים הניתנים להתאמה, עם טווח הפעלה של 0.2 מ”מ ועד 3.8 מ”מ המאפשר להתאים אותם בצורה טובה יותר לסגנון השימוש של המשתמשים, כאשר החברה טוענת לזמן ההפעלה המהיר בעולם של מקש ב-0.54 מילי-שניות עם הגדרת ה-0.2 מ”מ.

מקלדת Apex Pro Mini Wireless (מקור SteelSeries)
מקלדת Apex Pro Mini Wireless (מקור SteelSeries)

שני הדגמים מגיעים עם חלק עליון עשוי אלומיניום תעופתי מסדרת 5000 לקשיחות ויציבות של המקלדת. הם כוללים מקשי Double Shot PBT עמידים במיוחד ותאורת RGB עצמאית לכל מקש, עליה ניתן לשלוט באמצעות התוכנה היעודית של החברה.

ההבדל היחיד בין שתי הגרסאות של המקלדת הוא בתמיכה בטכנולוגיית ה-Quantum 2.0 Wireless האלחוטית של החברה ב-2.4GHz בגרסתה האלחוטית, המאפשרת חיבור אלחוטי עם זמני שיהוי נמוכים במיוחד ותמיכה בקישוריות Bluetooth 5.0, כאשר הסוללה המובנה מספיקה לעד 40 שעות שימוש.

צמד מקלדות ה-Apex Pro Mini החדשות זמינות למכירה במחיר של 220 ו-280 אירו (כ~801 ו~1020 ש”ח) לדגם החוטי והאלחוטי, בהתאמה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים