סדרת שואבי ה-Floor One S5 של Tineco מגיעה לארץ

UNICO, היבואנית הרשמית של מותג שואבי האבק טינקו (Tineco) בישראל, משיקה את צמד שואבי ה-Floor One S5 ו-Floor One S5 Combo בארץ.

שואבי האבק מגיעים במבנה אלחוטי עם אפשרות שטיפה ומציעים עד 35 דקות עבודה, כאשר שואב ה-Combo מגיע בעיצוב מודולרי המאפשר למשתמשים בו לפרק את מנוע השואב ובאמצעות אביזר יעודי המגיע יחד איתו לשמש כשואב אבק ידני.

Tineco Floor One S5

סדרת שואבי ה-S5 העדכנית של טינקו מחליפה את דגמי ה-S3 הקודמים של החברה. היא מגיעה בעיצוב מעודכן הכולל מברשת שטיפה חדשה לרצפה, המיועדת לניקוי פינות באמצעות מבנה ייחודי שאינו מפריע למברשת להגיע עד המשקוף לניקוי יסודי של הרצפה עם פונקציה של ניקוי עצמי חכם.

שני הדגמים מגיעים עם מסך LED מובנה להצגה של מידע על פעילות השואב, עם אפשרות לחיבור השואב לאפליקציה יעודית לסלולר, כאשר חיישן iLoop מובנה מתאים את עוצמת השאיבה בהתאם לרמת הלכלוך.

ראש השאיבה המיוחד של סדרת ה-S5 (מקור Tineco)
ראש השאיבה המיוחד של סדרת ה-S5 (מקור Tineco)

בעוד שדגמי ה-S5 דומים למדי, העיצוב המודולרי של ה-S5 Combo יוצר מספר הבדלים בין הדגמים.

שואב ה-S5 הרגיל מגיע עם מנוע בהספק של 220W עם מיכל מים נקיים של 800 מ”ל ומיכל פסולת של 700 מ”ל, כאשר הוא מציע זמן עבודה עד 35 דקות המספיק לניקוי שטח של עד 130 מ”ר לפי החברה.

לעומתו, ה-S5 Combo מגיע עם מנוע בהספק של 190W וצמד מיכלי 500 ו-450 מ”ל, כאשר הוא מסוגל לעבוד עד 22 דקות ולנקות שטח של עד 90 מ”ר.

ליאור ראובן, מנכ”ל ובעלים, חברת UNICO מסר:

אנחנו מסכמים שנה של פעילות וצמיחה בכל המותגים שאנו מייצגים. קטגוריית השואבים שוטפים היא הצומחת ביותר היום בישראל ובעולם עם גדילה שנתית של 110% בישראל. ביוניקו נמשיך לפעול לביסוס המובילות של TINECO שמציג היום את סט המכשירים המתקדם והחדשני ביותר בעולם.

צמד שואבי ה-FLOOR ONE S5 החדשים של טינקו זמינים למכירה בארץ, כאשר הם מגיעים במחיר מומלץ של 3,190 ו-2,890 ש”ח לדגמי ה-S5 ו-S5 Combo, בהתאמה, ועם אחריות של שנתיים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים