דיל: מברשת שיניים חשמלית Oclean ב-20 דולר עם ראשים להחלפה

מברשת שיניים חשמלית F1 (תמונה: Oclean) מברשת שיניים חשמלית F1 (תמונה: Oclean)

חברת Oclean ידועה כמי שמספקת חלופות במחירים נוחים יותר למברשות השינים החשמליות, כאשר המוצרים שלה מציעים סט של פיצ’רים מתקדמים וחיי סוללה ארוכים במיוחד שעוזרים להפוך את חווית הצחצוח לנוחה יותר.

כעת יוצאת החברה במבצע לזמן מוגבל על מוצריה, כאשר בין ההצעות האטרקטיביות שלה ניתן למצוא את מברשת השיניים החשמלית Oclean F1, אשר מגיעה במסגרת המבצע יחד עם 4 ראשים להחלפה ובמחיר של 19.99 דולר (כ-71 ש”ח) בלבד.

מה מציעה המברשת החשמלית?

המנוע המשולב במברשת ה-Oclean F1 החשמלית מאפשר לה להציע תנועה של 3600 סיבובים בדקה לקבלת צחצוח אפקטיבי יותר, כאשר בחברה מציינים כי למרות עוצמת הפעולה הגבוהה, המברשת פועלת בשקט יחסי בעוצמה של עד 60 דציבלים.

המנוע מציע עד 5000 שעות פעולה בסה”כ, מה שבחישוב של 4 דקות צחצוח בממוצע בכל יום (בוקר וערב), מגיע לזמן שימוש כולל של קרוב ל-3.5 שנים.

מברשת שיניים חשמלית F1 (תמונה: Oclean)
מברשת שיניים חשמלית F1 (תמונה: Oclean)

מברשת השיניים החשמלית Oclean F1 מגיעה במשקל נמוך של 98 גרם המאפשר לשאת אותה בקלות אתכם גם בזמן נסיעות, והיא עמידה במים תחת תקן IPX7 (שהיה של עד חצי שעה מתחת למים בעומק של עד מטר), כאשר על גבי המברשת עצמה ניתן למצוא כפתור להפעלה וכיבוי המשמש גם למעבר בין 3 תכניות צחצוח שונות: צחצוח רגיל, צחצוח להלבנה סטנדרטית וצחצוח עדין.

החברה מוסיפה למברשת גם תזכורת למעבר בין איזורים שונים בפה, עם הקצבה של 30 שניות לכל איזור להשלמת 2 דקות הצחצוח הרצויות.

בצד הסוללה ניתן למצוא ב-Oclean F1 קיבולת של 800mAh, זו מקנה לדברי החברה עד 30 ימי שימוש בטעינה אחת, כאשר זמן הטעינה המלא עומד על כשעתיים בלבד בעזרת בסיס הטעינה של המברשת. לכך מוסיפה Oclean גם תצוגת LED על גבי המברשת המעידה על רמת הסוללה.

מבצע Oclean F1

במסגרת המבצע שלה, אשר צפוי להסתכיים ב-17.7, מציעה חברת Oclean את מברשת ה-F1 במחיר של 19.99 דולר (כ-71 ש”ח) יחד עם 4 ראשים להחלפה או עם ראש אחד להחלפה ותיק נשיאה. בנוסף, תוכלו למצוא גם ראשים נוספים להחלפה במחיר מבצע באתר.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים