הכירו את Galaxy Enhance-X – אפליקציית עריכת תמונות מבוססת AI

אפליקציית ה-Galaxy Enhance-X (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) השיקה בצורה שקטה את ה-Galaxy Enhance-X: AI Photo Upscaler & Magic Editor למכשירי הגלקסי של החברה, עורך תמונות חדש מבוסס בינה מלאכותית המאפשר למשתמשים לערוך ולשפר את התמונות שלהם בצורה פשוטה ומהירה, עם אפשרויות כמו הסרת טשטוש, השתקפויות, חידוד איכות התמונה, שדרוג הרזולוציה ועוד.

לא מעט מהאנשים כיום משתמשים במכשיר הסלולרי בתור המצלמה הראשית שלהם לצילומים ביום יום. ובזמן שמכשירי הסלולר מציעים איכות צילום שונה מדגם לדגם, לא פעם יוצא לנו לצלם תמונות פחות איכותיות ממה שהיינו רוצים, דבר שהוליד מספר רחב של אפליקציות לעריכת תמונות כמו Lightroom של אדובי, Snapseed של גוגל ואפילו עורך התמונות המובנה בגלריה של סמסונג. אפליקציות אלה מאפשרות לנו לשפר את התמונות על גבי המכשיר הסלולרי עצמו.

Samsung Galaxy Enhance-X

אל אוסף האפליקציות הרחב לעריכת תמונות מצטרפת עכשיו אפליקציית ה-Galaxy Enhance-X החדשה של סמסונג, אשר מציעה למשתמשים מגוון אפשרויות עריכה כמו הגדלת הרזולוציה (Upscaling) ללא פגיעה באיכות, שיפור תמונה אוטומטי (“קסם”) ואפשרויות עריכה נפרדות כמו הבהרה של תמונות, הסרת טשטוש, HDR, חידוד, הסרת השתקפויות ועוד, כאשר לאחר בחירת אפשרות העריכה תוצג התמונה עם אפשרות השוואה בין המצב לפני ואחרי ביצוע העריכה.

אפליקציית ה-Galaxy Enhance-X
אפליקציית ה-Galaxy Enhance-X

אפליקציית ה-Galaxy Enhance-X מיועדת לעבוד עם כלל מכשירי הגלקסי של סמסונג מהסדרות השונות, המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 עם ממשק ה-One UI 2.5 ומעלה, כאשר ניתן להוריד אותה מחנות האפליקציות Galaxy Store של סמסונג או ב-apk מ-apk mirror.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים