מחירים אפשריים ל-Galaxy Fold 4 ו-Flip 4 נחשפים באירופה

Galaxy Fold 4 (תמונה: smartpix / onleaks) Galaxy Fold 4 (תמונה: smartpix / onleaks)

במרחק של כשלושה שבועות מההכרזה הרשמית נחשפים כעת המחירים של המכשירים המתקפלים הבאים מבית סמסונג, ה-Galaxy Fold 4 וה-Galaxy Flip 4, אלו הופיעו אצל משווקים באירופה מוקדם מהמצופה ומציגים עליה כלפי מעלה דווקא במחיר של הדגם היקר מבין השניים.

את הדברים מביאים האתרים Pricebaba ו-Gizpaw, אשר מציגים נתונים מטעם משווקים באירופה, אך מאחר שלא מדובר בהדלפה המגיעה מטעם חנות רשמית של סמסונג, יש לקחת את הדברים בהתאם – משווקים וחנויות רשאיים לבחור את התמחורים שלהם ואינם בהכרח משקפים את המחיר הרשמי שיוצע על ידי סמסונג, בין אם יהיה נמוך או גבוה יותר.

מחירי ה-Fold 4 וה-Flip 4

דגמי הגלקסי פליפ הוכיחו כפופולריים יותר, בין אם בשל המחיר הנמוך יותר בו הם מוצעים או המבנה הקטן שלהם, ובזירה זו המחיר המוצג בהדלפה הנוכחית לא שונה רבות מהמחיר הרשמי בו הושק דגם הפליפ 3 בשנה שעברה.

על פי ההדלפה החדשה, ה-Galaxy Flip 4 יגיע במחיר שמתחיל ב-1,080 אירו עבור הגרסה הכוללת אחסון בנפח 128 גיגה-בייט, זאת לעומת מחיר השקה של 1,059 אירו שנקבע עבור ה-Galaxy Flip 3 שנה קודם לכן (בישראל עמד מחיר ההשקה הרשמי על החל מ-3,749 ש”ח).

אל הדגם הבסיסי מצטרפים גם דגם 256 גיגה-בייט, אשר על פי ההדלפה יגיע במחיר של 1,160 אירו ודגם עם אחסון בנפח של 512 גיגה-בייט, שיגיע במחיר של 1,280 אירו.

השינוי במחירים הוא משמעותי יותר עבור דגם ה-Galaxy Fold 4, אשר על פי ההדלפה יגיע במחיר פתיחה של כ-1,863 אירו עבור גרסת ה-256 גיגה-בייט, זאת בהשוואה למחיר רשמי של 1,799 אירו בו הושק דגם ה-Galaxy Fold 3 בשנה שעברה (בישראל עמד מחיר ההשקה הרשמי על החל מ-6,349 ש”ח).

אל הדגם הבסיסי תצטרף גם גרסת 512 גיגה-בייט, אשר על פי ההדלפה תגיע במחיר של 1,981 אירו, אך נתונים על גרסת 1TB שנפוצה במספר שמועות לא הופיעו בהדלפת המחירים.

עדיין מוקדם לומר האם אלו אכן יהיו המחירים אותם תציג סמסונג באופן רשמי באירוע שתערוך ב-10.8, אך במידה והמחירים הרשמיים יהיו דומים לאלו נופתע לרעה, שכן התקווה הייתה כי דגמי הגלקסי פולד יציגו ירידה במחירים משנה לשנה, אם רק כדי להפוך אותם לאטרקטיביים עבור קהל גדול יותר של צרכנים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים