קומיק-קון 2022: ויולה דיוויס מצטרפת ל”בלאק אדם”

תמונה: Warner Bros

דוויין ג’ונסון הגיע לקומיק-קון כדי לחשוף טריילר מלא לכניסתו ליקום הקולנועי של DC, בו הוא יגלם את דמותו של “בלאק אדם” (Black Adam). במהלך הפאנל הבהיר ג’ונסון כי הוא רואה בדמות כאנטי-גיבור שאמנם משתמש באלימות קשה אך עושה זאת למטרה טובה. הטריילר, לעומת זאת, מצייר תמונה קצת אחרת.

הסרט  ייצא לקראת סוף השנה הנוכחית ויספר את סיפורו הטראגי של טת’-אדם, עבד במצריים העתיקה אשר מקבל את כוחם של האלים בעזרת המכשף שהאזאם, בדומה לסיפורו של בילי בסרט “שהאזאם”, שסרט ההמשך שלו “זעם האלים” יגיע כחודש לאחר בלאק אדם. אך בניגוד לבילי והרפתקאותיו הקומיות, ההיסטוריה של אדם היא הרבה יותר קשה ומדממת.

על אף כוחותיו, אדם לא מצליח להציל את משפחתו בעבר הרחוק וכאשר הוא מתעורר בהווה, הוא נשבע לקחת את הצדק לידיו ומשתמש בכוחו וביצר האלים שלו כדי להביס פושעים.

אך מסע הקטל שלו בשם הצדק תופס את תשומת הלב של חברת הצדק של אמריקה – קבוצה אשר נוסדה לפני ליגת הצדק, ומורכבת מגיבורים כמו דוקטור גורל (Doctor Destiny), אטום-סמאשר, ציקלון, הוקמן ועוד.

הטריילר נפתח עם קריינותו של אדם, המבהיר לנו כי כוחותיו אינם מתנה אלא קללה. אדם נולד מתוך זעם, ואנו אכן רואים אותו משחרר את הזעם הזה וזורע הרס על העיר, תוך מאבק אלים בגיבורים החדשים של DC.

מאחר והטריילר מציג את אדם נלחם בצוות חברת הצדק, קל להבין מדוע דוויין ג’ונסון חשש שדמותו תיתפס כנבל ולא כגיבור. הסרט כולו עוסק בשאלה של מיהו גיבור, ובלאק אדם ייאלץ לבחור לאיזה צד הוא שייך, מה שיגדיר את המשך דרכו ביקום הקולנועי של החברה.

אמנדה וולר מ"יחידת המתאבדים"
ויולה דיוויס מ”יחידת המתאבדים” (תמונה באדיבות Warner Bros)

עוד נחשף בפאנל של הסרט כי השחקנית ויולה דיוויס תחזור לגלם את דמותה של אמנדה וולר מסרטי “יחידת המתאבדים“. טרם ידוע כיצד תשתלב בסרט, שכן הוא קודם לעלילת הסרטים הקודמים בהם הופיעה.

אל ג’ונסון ודיוויס יצטרפו בסרט גם שחקנים נוספים, ביניהם נואה סנטיאנו (“לכל הנערים שאהבתי”), אלדיס הודג’ (“בלתי נראה”), קווינטסה סווינדל (“הנוסעים”) ופירס ברוסנון (“למות ביום אחר”).

“בלאק אדם” יינחת בבתי הקולנוע ב-21 באוקטובר, 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים