קומיק-קון 2022: “ראיון עם הערפד” חוזר בעיבוד טלוויזיוני חדש

ראיון עם ערפד (באדיבות Warner Bros. Pictures)

כמעט 30 שנה חלפו מאז הסרט “ראיון עם הערפד” (Interview With The Vampire) בכיכובם של בראד פיט וטום קרוז, שגם הכיר לעולם את השחקנית קירסטן דאנסט כילדה ההופכת לערפדית ונגזר עליה שלא להתבגר לעולם. כעת, הספר של אן רייס חוזר לסיבוב נוסף עם עיבוד טלוויזיוני של רשת AMC.

במהלך פאנל שהוקדש לסדרה בקומיק-קון, חשפה הרשת טריילר מלא לדרמה שעושה מהלך הפוך מרוב העיבודים של השנים האחרונות. בעוד הרבה מהסרטים והסדרות המבוססים על סיפור קיים מנסים להיצמד כמה שיותר לחומר המקור, הסדרה החדשה דווקא מרשה לעצמה להניח את הספרים והסרט בצד, ולחקור סגנון חדש – פחות מפחיד ומצמרר ויותר סקסי ומודרני.

השינוי הגדול ביותר של הסדרה הוא העתקת העלילה מהמאה ה-18 לתחילת המאה ה-20 בניו אורלינס. איש עסקים בשם לואיס (ג’ייקוב אנדרסון, גריי וורם מ”משחקי הכס”) מפותה על ידי הערפד לסטאט (סאם ריד, “בל”) להפוך לערפד בעצמו. את הסיפור יגולל ג’ייקוב למראיין דיוויד מלוי (אריק בוגוסיאן, “יהלום בלתי מלוטש”) שבא לכתוב עליו.

ראיון עם ערפד (באדיבות Warner Bros. Pictures)
ראיון עם ערפד (באדיבות Warner Bros. Pictures)

הטריילר מתחיל בזעקותיו הנואשות של לואיס אשר מחפש את עזרתו של כומר בכנסייה לאחר שמחשבותיו מושפעות על ידי הערפד. על רקע הקריינות של לואיס בהווה דרך הראיון, אנו נחשפים לרקע שהוביל אותו למסע האפל והמפתה של ישות האופל.

לסטאט מראה ללואיס את הריגוש שבחיים הערפדיים, אך נראה כי לואיס מתחרט על ההחלטה ומתקשה להתמודד עם איבוד צלם האנוש שלו, כאשר השניים משאירים מאחוריהם ערימות של גופות. אך גם הכומר לא מצליח לעזור לו, לפני שהוא בעצמו נאכל על ידי הערפד.

דמותו של לואיס תגולם כאן על ידי שחקן שחור, ותעסוק בין השאר גם במתח הגזעי של תחילת המאה. בניגוד לסרט, נראה כי המראיין ייקח חלק גדול יותר בסדרה וישפיע על דמותו של לואיס בהווה.

“ראיון עם הערפד” תשודר בארה”ב ברשת AMC החל מה-2 באוקטובר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים