פרטים חדשים אודות מערך הצילום ומחירו של ה-OnePlus 10T נחשפים

OnePlus 10T (תמונה: OnePlus) OnePlus 10T (תמונה: OnePlus)

לקראת מועד ההכרזה הרשמי על ה-OnePlus 10T ב-3 באוגוסט, וואן פלוס חושפת פרטים רשמיים אודות מערך הצילום של המכשיר דרך פוסט שמתפרסם בפורומי החברה, שם אנחנו מקבלים אישור על חלק מההדלפות הקודמות בנושא. בנוסף, דיווח אחר מצרף לנושא את תגי המחיר הצפויים שבהם המכשיר יוצע לקהל בהודו.

בחלקת הפרטים הרשמיים, וואן פלוס מאשרת כי ה-OnePlus 10T לא כאן כדי להחליף את ה-OnePlus 10 Pro, אלא כדי להציע אופציה בעלת מחיר אטרקטיבי יותר לאלו המחפשים מכשיר דגל בעל יכולות צילום מעולות ללא שיתוף הפעולה עם Hasselblad על מנת להוזיל את המחיר.

את השיתוף פעולה הזה וואן פלוס מחליפה בשילוב טכנולוגיית ICE (ר”ת Image Clarity Engine), כאשר בפועל מדובר באלגוריתם שאמור לאפשר צילום מהיר יותר ועם רמות פירוט משופרות.

הרכב מערך הצילום של ה-OnePlus 10T

מערך הצילום של המכשיר יציע חיישן ראשי בייצור של סוני מדגם IMX766, כשזה מגיע בגודל של 1/1.56 אינץ’ וכולל רזולוציה של 50 מגה פיקסל עם תמיכה בייצוב אופטי מובנה (OIS) ותוכנתי (EIS).

כמובן שיש כאן גם תמיכה בצילום ב-10 ביט של צבע לחיישן הראשי, ולצידו של זה נקבל גם חיישן משני לצילום בזווית רחבה של 119.9 מעלות וחיישן שלישי לצילום מאקרו.

מחירים

הפרטים הרשמיים הללו מגיעים לצד דיווח הטוען לחשיפת המחיר, בו אנחנו מגלים לראשונה כי ה-OnePlus 10T עתיד לצאת למכירה עבור תג מחיר של כ-625 דולר לגרסת ה-8/128 גיגה-בייט, כ-690 דולר לגרסת ה-12/256 גיגה-בייט וכ-700 דולר לגרסת ה-16/256 גיגה-בייט.

הדיווח מדגיש כי המחירים יכולים להשתנות לכאן ולכאן בכ-15 דולר, אך אלו הם המחירים הכלליים על פי הנתונים הנוכחיים שנחשפו באופן שאינו רשמי.

בחזרה לגזרה הרשמית, וואן פלוס כבר חשפה את עיצובו האחורי של ה-OnePlus 10T, שם ראינו כי הוא יגיע בצבעים שחור (Moonstone Black) וירוק (Jade Green), בזמן שהשפה העיצובית מזכירה מאוד את עיצובו הקיים של ה-OnePlus 10 Pro.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים