הוט משיקה ערוץ חדש שיוקדש כולו לקולנוע ישראלי

מתוך מתוך “לשחרר את שולי” (באדיבות יונייטד קינג)

חברת HOT תשיק ערוץ סרטים חדש שיוקדש כולו לקולנוע ישראלי, החל מקלאסיקות אהובות ועד בכורות טלוויזיוניות לסרטים החדשים ביותר.

הערוץ הייעודי החדש ייקרא “HOT קולנוע ישראלי“, והוא יופק בשיתוף עם סרטי יונייטד קינג בבעלות משה אדרי. הערוץ החדש יפעל באפיק 20 וישדר במתכונת של 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

ב-HOT קולנוע ישראלי נוכל למצוא סרטים ישראלים מכל הזמנים וביניהם גם נכסי צאן הברזל של הקולנוע הישראלי כמו “חגיגה בסנוקר”, “צ’ארלי וחצי”, “גבעת חלפון אינה עונה”, “קזבלן”, “הלהקה”, “אסקימו לימון”, “אלכס חולה אהבה” ועוד. כמו כן, הערוץ יציג עותקים חדשים לסרטים ישנים שעברו רסטורציה.

לצד אלו נוכל למצוא גם סרטים זוכי פרסים כמו “הערת שוליים” ו“סוף העולם שמאלה”, ואף סרטים חדשים שישודרו בבכורה בערוץ.

בראשם נמצא “לשחרר את שולי” של שלישיית מה קשור, אשר עלה לבתי הקולנוע בשנה שעברה ונצפה על ידי לא פחות מ-800 אלף צופים. הסרט גם הצליח להתברג לרשימת עשרת הסרטים הישראלים הנצפים ביותר בכל הזמנים – הכניסה החדשה הראשונה לרשימה מאז 1986.

ערוץ HOT קולנוע ישראלי יחל את שידוריו ביום שישי הקרוב (29.7) ולכבוד ההשקה, יקדיש הערוץ את סוף השבוע לספיישל הגשש החיוור שכולו מחווה לשלישייה האהובה של גברי בנאי, שייקה לוי וישראל פוליאקוב.

הערוץ ייפתח תחילה בחינם לתקופת היכרות, ולאחר מכן יהיה כרוך בדמי מנוי חודשיים של 24.90 ש”ח.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים