סיגייט משיקה 3 פתרונות אחסון חיצוניים חדשים לגיימרים

כונן FireCuda Gaming Dock (מקור סיגייט)

קבוצת ח.י., היבואנית הרשמית של חברת פתרונות האחסון סיגייט (Seagate) בישראל, הכריזה על השקה של 3 פתרונות אחסון חדשים בארץ, בהם תחנת העגינה FireCuda Gaming Dock בעלת חיבור Thunderbolt 3, המוסיפה חיבורים נוספים לצד SSD מובנה בנפח 4TB, כונן ה-FireCuda Gaming Hub החיצוני המגיע בנפח של 8/16TB וכונן ה-FireCuda External Hard Drive החיצוני בנפח 2TB המגיע במהדורת מנדלוריאן עם 3 עיצובים בהשראת הסדרה.

FireCuda Gaming Dock & Hub

המוצר הראשון בהשקה החדשה הוא ה-FireCuda Gaming Dock, תחנת עגינה יעודית למחשבים ניידים המשתמשת בחיבור Thunderbolt 3 על מנת לספק חיבורים נוספים למחשב, בנוסף ל-SSD NVMe מובנה בנפח 4TB המספק שטח אחסון נוסף, כאשר היא כוללת תאורת RGB מובנה בטכנולוגיית ה-Razer Chroma.

מלבד ה-SSD המובנה ב-Gaming Dock תחנת העגינה כוללת אוסף חיבורים בצידה הקדמי והאחורי, בהם זוג חיבורי USB 3.1 Gen 2 וחיבורי אוזניות ומיקרופון נפרדים בחלק הקדמי ושלושה חיבורי USB 3.1 Gen 2 נוספים, חיבור רשת, יציאת DisplayPort 1.4 וחיבור Thunderbolt נוסף בחלקו האחורי.

כונן FireCuda Gaming Dock (מקור סיגייט)

משתמשים הזקוקים נפח אחסון גדול יותר מ-4TB יוכלו לרכוש את ה-FireCuda Gaming Hub החדש של סיגייט, המגיע בנפח של 8TB או 16GB וכולל תאורת RGB מובנה בטכנולוגיית ה-Razer Chroma, לצד צמד חיבורי USB-A ו-USB-C קדמיים המאפשרים לחבר התקנים דרך הקשיח החיצוני או להטעין אותם באמצעותו.

FireCuda External Hard Drive

חובבי סדרת המנדלוריאן יוכלו לרכוש את קשיח ה-FireCuda External Hard Drive בנפח 2TB, המגיע במהדורת מנדלוריאן יעודית עם אחד מ-3 עיצובים הכוללים את בובה פט (Boba Fett), גרוגו (Grogu) או “בייבי יודה” והמנדלוריאן (Mandalorian).

בעוד ששלוש הגרסאות מגיעות עם תאורת RGB מובנת, הן גם כוללות תאורת לד נוספת בצבע נפרד לכל גרסה, אדום לבובה פט ושני גווני כחול שונים לגרוגו והמנדלוריאן.

מיקי גורדון מנהל מוצר Seagate בקבוצת ח.י, מסר:

ההחלטה שלנו בקבוצת ח.י. לייבא את מוצרי Seagate שוב מוכיחה את עצמה עם השקת שלושת המוצרים החדשים שהם בראש החדשנות הטכנולוגית לצד עיצוב אופנתי מרשים. חברת Seagate הינה יצרנית הדיסקים המובילה בעולם ואני צופה השקות של מוצרים נהדרים נוספים גם בעתיד.

מוצריה החדשים של סיגייט זמינים למכירה בארץ, כאשר מחירם עומד על:

  • תחנת העגינה FireCuda Gaming Dock עם SSD מובנה בנפח 4TB זמינה במחיר של 1,489 ש”ח.
  • קשיח ה-FireCuda Gaming Hub בנפח 8TB זמין במחיר של החל מ-666 ש”ח וגרסת ה-16TB מגיעה במחיר של 1,433 ש”ח.
  • קשיח ה-FireCuda External Hard Drive החיצוני בעיצוב המנדלוריאן בנפח 2TB זמין במחיר של 399 ש”ח.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים