סדרת מקלדות הגיימינג DeathStalker V2 מגיעה בפרופיל נמוך במיוחד

מקלדת DeathStalker V2 Pro (מקור רייזר)

רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, הכריזה על סדרת ה-DeathStalker V2, הכוללת מקלדות גיימינג המשתמשות במקשים אופטיים בעלי פרופיל נמוך.

בין הדגמים בסדרה החדשה ניתן למצוא את צמד המקלדות האלחוטיות DeathStalker V2 Pro ו-DeathStalker V2 Pro Tenkeyless מגיעות עם טכנולוגיית ה-HyperSpeed האלחוטית ו-Bluetooth ודגם DeathStalker V2 חוטי.

שלוש מקלדות ה-DeathStalker החדשות מגיעות עם פרופיל נמוך במיוחד, עם חלק עליון עשוי אלומיניום 5052 לחווית שימוש נוחה יותר, כאשר הן משלבות תאורת RGB בטכנולוגיית ה-Chroma של החברה ומשתמשות באחד משני סוגי מקשים אופטיים בעלי פרופיל נמוך, כאשר בשניהם מרחק התנועה עומד על 2.8 מ”מ:

  • מקש לינארי (Linear) עם מרחק הפעלה של 1.2 מ”מ הדורש 45 גרם של כוח להפעלה שלו.
  • מקש “קליקי” (Clicky) בעל מרחק הפעלה של 1.5 מ”מ הדורש 50 גרם של כוח להפעלת המקש.
מקלדת DeathStalker V2 Pro (מקור רייזר)
מקלדת DeathStalker V2 Pro (מקור רייזר)

רייזר משלבת במקלדת גם גלגלת וכפתור מדיה יעודיים בחלקה הימני, הזמינים בכלל התצורות שלה, כאשר ההבדל המעשי בין הדגמים הוא גודל המקלדות וצורת החיבור שלהן.

בעוד שדגם ה-V2 החוטי ו-V2 Pro האלחוטי זהים במראה שלהם, גרסת ה-V2 Pro Tenkeyless היא הדגם המוקטן של ה-V2 Pro האלחוטית, המגיעה בתצורת TKL ללא פד מספרים.

מבחינת החיבור האלחוטי עצמו, גרסאות ה-Pro מגיעות עם תמיכה בחיבור Bluetooth למספר מכשירים בו זמנית ובקישוריות HyperSpeed מהירה לזמני שיהוי נמוכים במיוחד, כאשר הם מציעים עד 40 ו-50 שעות שימוש בהתאמה.

מקלדת ה-DeathStalker V2 Pro החדשה של רייזר זמינה למכירה במחיר של 250 אירו, כאשר צמד מקלדות ה-DeathStalker V2 Pro Tenkeyless ו-DeathStalker V2 החדשות יהיו זמינות למכירה במהלך הרבעון השלישי של 2022 במחיר של 220 ו-200 אירו בהתאמה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים