חברת Wix מציגה עורך אתרים חדש ומשודרג לבניית אתרי אינטרנט

עורך האתרים החדש של Wix (מקור Wix)

חברת וויקס.קום בע”מ הישראלית, המציעה את פלטורמת בניית האתרים המקוונת ויקס (Wix), הכריזה על השקת מערכת בניית אתרים חדשה ומשודרגת בעבור משתמשי השירות, המוסיפה לעורך ה-Wix Editor הקיים שלה אוסף פיצ’רים חדשים, בהם מערכת עריכת אתרים מבוססת בינה מלאכותית Wix ADI (ר”ת Artificial Design Intelligence), המאפשרת ליצור אתרים מותאמים אישית לפי העדפות המשתמשים.

הפלטפורמה של ויקס מאפשרת כיום למיליוני משתמשים ברחבי העולם ליצור אתרי אינטרנט שלמים ללא צרך בידע קודם בקידוד ועיצוב אתרים באמצעות ממשק העריכה הקיים של החברה.

הממשק של Wix מקבל כעת שדרוג משמעותי מאוד עם הוספת אוסף פיצ’רים חדש באמצעות מערכת ה-Wix ADI מבוססת הבינה המלאכותית, המציעה גמישות ויכולת התאמה גדולים יותר בזמן בניית אתרים.

מערכת העריכה החדשה כוללת בין השאר:

  • חופש עריכה מוחלט בבניית האתר: משתמשים יכולים ליצור אתר מותאם אישית בצורה מהירה ולאחר מכן להשתמש בעורך החדש על מנת להתאים אותו בצורה טובה עוד יותר לצרכים שלהם.
  • יצירת אחידות עם ערכות עיצוב לפי נושאים: משתמשי ויקס יכולים לבחור ערכות נושא שונות בעבור האתר שלהם, כאשר העדכון החדש מאפשר להם ליצור ערכות נושא אישיות המאפשרות ליצור אחידות בעיצוב האתר שתתאים לרצון והחזון האישי של המשתמש לאתר שלו.
  • מקטעים (Sections) לניווט: מקטע הוא חלק מהעמוד אותו יוצר המשתמש, עם היכולת להתאמה אישית וחלוקת עמוד אתר האינטרנט לפי מקטעים שונים בעלי תוכן. המערכת החדשה תאפשר להציע למשתמשי האתר ניווט המבוסס על המקטעים הללו למעבר קל ומהיר בין הנושאים השונים.
  • הצעות אוטומטיות לעיצוב מקטעים: פיצ’ר המבוסס על הבינה המלאכותית של Wix ADI, המאפשר זיהוי אוטומטי של אלמנטים בתוך המקטעים השונים באתר ומספק הצעות לשיפור העיצוב באופן אוטומטי, מבלי להשפיע על התוכן הקיים במקטע והאתר.
  • כלי עריכה מהיר: עורך תוכן חדש המאפשר למשתמשים לשנות ולערוך אלמנטים בעמוד האינטרנט שלהם ללא פגיעה בעיצוב העמוד עצמו.
עורך האתרים החדש של Wix (מקור Wix)
עורך האתרים החדש של Wix (מקור Wix)

אבישי אברהמי, מנכ”ל וממייסדי Wix, מסר:

הצרכים והרצונות של המשתמשים נמצאים בחזית פיתוח המוצרים שלנו, אני גאה בצוות המסור שלנו, שהקשיב לצרכים של המשתמשים שלנו, חזה מגמות ופעל ליצור חדשנות בתהליך היצירה כולו, מה שהופך את עיצוב האתרים למהיר ואינטואיטיבי יותר על מנת להיענות לדרישות מקוונות של יוצרים ובעלי עסקים כיום. המשימה שלנו תמיד הייתה להיות פלטפורמה, שבה כל סוגי המשתמשים וכל סוגי העסקים, יכולים לבנות וליצור את החלומות שלהם אונליין, ומערכת העריכה החדשה מניחה את היסודות עליה ייבנו אותן יצירות עתידיות.

עודד נחשון, המנהל הראשי של קבוצת Wix Editor, מסר:

עם פיתוחה של מערכת העריכה החדשה של Wix Editor, רצינו שלמשתמשים תהיה תחושה שמעצב אתרים מקצועי תומך בהם בתהליך היצירה שלהם. כל אלמנט נבנה כדי לעזור, להנחות ולהוביל את המשתמשים בהתאם לכוונותיהם ולפשט את תהליך היצירה. היכולות החדשות שאנו מציעים כעת מתיישרות עם הצרכים של היוצרים העצמאיים של היום, כמו גם של המשתמשים המקצועיים. הפלטפורמה מסירה חסמים, שבדרך כלל מסבכים את בניית האתרים ומאפשרת למשתמשים לשמור על האתר והמותג שלהם מעודכן עם טכנולוגיה מובילה.

עורך אתר האינטרנט החדש של Wix צפוי להגיע באופן מדורג לכלל משתמשי החברה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים