גוגל חוגגת 18 שנים ל-Gmail ומציגה עיצוב חדש ומעודכן

גוגל (Google) חוגגת יום הולדת 18 לג’ימייל (Gmail), שירות המייל המוכר והפופולרי של החברה, עם עיצוב משודרג המבוסס על ה-Material Design 3 העדכני שלה שמוסיף סרגל כלים חדש לגישה מהירה ל-Chat, Spaces ו-Meet.

אי שם בעבר הרחוק לפני 18 שנים, חברת גוגל, שהייתה שונה בהרבה ממה שהיא כיום, הציגה בדיחת 1 באפריל בדמות שירות אימייל מקוון עם נפח אחסון שגדל באופן קבוע תחת השם Gmail. כמו שכולנו יודעים, זו לא הייתה בדיחה וכיום ניתן לומר ששירות ה-Gmail של גוגל פופולרי לא פחות ממנוע החיפוש של החברה, כשהוא משמש כ-2 מיליארד אנשים ברחבי העולם.

עיצוב חדש ל-Gmail

כעת גוגל מציגה עיצוב חדש לממשק ה-Gmail המקוון, המבוסס על עיצוב ה-Material Design 3 ומשלב את פתרונות הפרודוקטיביות האחרים של החברה מלבד המייל הרגיל, בהם ה-Chat, Spaces ו-Meet, אלה יופיעו בסרגל כלים חדש בצד המסך לגישה נוחה יותר.

גרסת ה-Gmail החדשה תגיע עם יותר מרק עיצוב חדש ותכלול שדרוגים נוספים, בהם אפשרויות חיפוש משופרות לסינון טוב יותר של תוצאות חיפוש אחר מיילים ישנים.

עיצוב ה-Gmail החדש (מקור גוגל)
עיצוב ה-Gmail החדש (מקור גוגל)

גוגל בחרה להדגיש כי משתמשים לא יחוייבו לעבור לממשק המשתמש החדש ויוכלו להמשיך להשתמש בעיצוב הרגיל והישן יותר של ה-Gmail, כאשר האפשרות להפעיל או לבטל את העיצוב החדש תופיע תחת תפריט ההגדרות (גלגל השיניים) הקיים במייל.

עיצוב ה-Gmail החדש המבוסס על ה-Material Design 3 צפוי להפוך זמין בעבור כלל המשתמשים במהלך השבועות הקרובים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים