חברת Oclean משיקה מברשת שיניים חשמלית במחיר של כ-100 ש”ח

Oclean Endurance (תמונה: Oclean) Oclean Endurance (תמונה: Oclean)

יצרנית מברשות השיניים החשמליות Oclean, הידועה כמי שמספקת חלופות עם פיצ’רים מתקדמים וחיי סוללה ארוכים במחירים נוחים יותר למברשות השינים החשמליות הקיימת בשוק, משיקה כעת את דגם הכניסה החדש Oclean Endurance, אשר מוצע במחיר של כ-103 שקלים במסגרת ההשקה.

השקתה של מברשת ה-Oclean Endurance כוללת שתי חבילות, האחת של המברשת הרגילה עם ראש בודד והשנייה במחיר מעט גבוה יותר עם תוספת של 6 ראשים להחלפה, כאשר המברשת מגיעה בצבע שחור או לבן.

מה מציעה המברשת החשמלית?

המנוע המשולב במברשת ה-Oclean Endurance החשמלית מאפשר לה להציע 72,000 תנועות בדקה לקבלת צחצוח אפקטיבי יותר, כאשר בחברה מציינים כי למרות עוצמת הפעולה הגבוהה, המברשת תואמת גם לצחצוח עדין יותר.

מברשת השיניים החשמלית Oclean Endurance מגיעה עם תמיכה בתקן IPX7 לעמידות במים (שהיה של עד חצי שעה מתחת למים בעומק של עד מטר), כאשר על גבי המברשת עצמה ניתן למצוא כפתור להפעלה וכיבוי המשמש גם למעבר בין 2 תכניות צחצוח שונות: צחצוח רגיל וצחצוח עדין יותר, כאשר ההחלפה בין המצבים מבוצעת בלחיצה ארוכה בת 2 שניות על מנת שניתן יהיה להימנע מהחלפות בתכנית בזמן הצחצוח.

בצד הסוללה ניתן למצוא ב-Oclean Endurance קיבולת של 800mAh, זו מקנה לדברי החברה עד 30 ימי שימוש בטעינה אחת, כאשר הטעינה מבוצעת בעזרת חיבור USB-C הממוקם בבסיס המברשת. לכך מוסיפה Oclean גם תזכורת באמצעות צליל שיתריע על סוללה נמוכה.

Oclean Endurance (תמונה: Oclean)
Oclean Endurance (תמונה: Oclean)

השקת מברשת ה-Oclean Endurance

במסגרת ההשקה שלה מציעה חברת Oclean את מברשת ה-Endurance במחיר של כ-103 ש”ח עם ראש אחד להחלפה.

בנוסף, תוכלו למצוא את המברשת + 6 ראשים להחלפה במחיר של 138 ש”ח באתר החברה.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים