רשמי: Xiaomi 13 Ultra יגיע לשוק הבינלאומי ולא יוגבל רק לסין

Xiaomi 12S Ultra (תמונה: שיאומי) Xiaomi 12S Ultra (תמונה: שיאומי)

הוא עדיין נמצא במרחק סביר של לפחות מספר חודשים מאיתנו, אך כבר עכשיו אנחנו מקבלים אישור רשמי כי דגם האולטרה הבא של שיאומי יעשה את דרכו לשווקים הגלובליים ולא יימכר בסין בלבד כפי שהיה עם ה-Xiaomi 12S Ultra.

את המידע החדש מספר מנכ”ל ומייסד החברה לי ג’ון (Lei Jun) בחשבון הטוויטר שבבעלותו, כשהוא מצרף לינק לסקירה שכמובן מחמיאה למכשיר.

מעבר ללינק הפשוט המציג סקירה אחת מתוך מאות, אפשר לומר באופן כולל ואובייקטיבי יותר כי דגם ה-Xiaomi 12S Ultra אכן התקבל בצורה טובה מאוד באופן יחסי ברוב המקומות בהם הוא נסקר, מה שכנראה תרם להחלטה כי דגם האולטרה הבא כן ישווק מחוץ לסין.

לפחות בשלב זה, מכשירי סדרת ה-12S לא יצאו באופן גורף לשוק הגלובלי, כך שאם אינכם גרים בסין, האופציות מבית שיאומי מסתכמות ב-Xiaomi 12 וב-Xiaomi 12 Pro, אך בקרוב תציג שיאומי גרסאות נוספות של מכשירי הדגל עבור השוק הבינלאומי תחת שם הסדרת Xiaomi 12T.

על פי דיווח שהוצג לפני כחודש בלבד, זוג המדליפים Ice Universe ו-Digital Chat Station טענו כי את סדרת ה-Xiaomi 13 תציג החברה כבר בדצמבר 2022, מה שאומר שבזמן שאת סדרת ה-12S שיאומי מגבילה לסין בלבד, את סדרת ה-13 שיאומי מכוונת לשוק הגלובלי.

הסדרה המוזכרת עתידה להיות מבין הראשונות לכלול את מערכת השבבים Snapdragon 8 Gen 2 של קוואלקום, אשר לפחות בשלב זה עדיין לא נחשפה.

את שיתוף הפעולה עם Leica אנחנו כנראה נפגוש גם בסדרת ה-Xiaomi 13, ובהתחשב בעובדה שה-Xiaomi 12S Ultra הגיע עם חיישן ראשי בגודל 1 אינץ’, אנחנו מצפים לראות חיישן לפחות בגודל זהה בדגם הבא, עם שיפורים לגזרת התוכנה ועיבוד התמונה.

בדומה לסדרה הקודמת, גם בסדרה הבאה אנחנו מצפים לקבל דגם סטנדרטי ודגם פרו שיגיעו לצד מכשיר האולטרה המדובר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים