הוכרז: Sensibo Elements – מוניטור חכם למעקב אחר זיהום אוויר

מוניטור ה-Sensibo Elements (מקור סנסיבו) מוניטור ה-Sensibo Elements (מקור סנסיבו)

סנסיבו (Sensibo), חברת הקליימטק (Climate-Tech) הישראלית המציעה מגוון רחב של פתרונות לניהול מזגנים ועוד, הכריזה על מוניטור ה-Sensibo Elements, חיישן חכם המסוגל לנטר את איכות האוויר ברחבי הבית ומוניטור חכם וחדשני לניטור איכות האוויר בחללים סגורים כגון בתים, משרדים ומוסדות ציבוריים.

המוצר החדש מצויד במספר חיישנים שמסוגלים לעקוב ולהזהיר מפני זיהום אוויר בחלל בו הוא מוצב. Sensibo Elements יימכר במחיר השקה של 549 ש”ח במסגרת בלאק פריידי.

חברת סנסיבו מוכרת במיוחד בזכות בקרי המזגן החכמים שלה, כמו ה-Sensibo Air ו-Sensibo Sky אותו סקרנו באתר, ההופכים כל מזגן “טיפש” לחכם יותר באמצעות קישורית WiFi מובנית וחיישני לחות וטמפרטורה לשליטה מרחוק.

כיום החברה מציעה פתרונות נוספים לטיהור אוויר ועוד, אליהם מצטרף גם ה-Sensibo Elements, אשר מגיע בתור חיישן לניטור איכות אוויר יעודי שיכול לזהות ולנטר את הימצאותם של חומרים מזיקים באוויר סביבנו, בהם VOCs, CO₂, PM2.5 ואתנול.

החיישן החדש מסוגל לשלוט על פתרונות הבית החכם האחרים של החברה, בהם מערכת טיהור האוויר PureBoost ובקרי המזגן השונים של החברה על מנת לשפר את איכות האוויר בחדר.

מוניטור ה-Sensibo Elements והאפליקציה היעודית (מקור סנסיבו)
מוניטור ה-Sensibo Elements והאפליקציה היעודית (מקור סנסיבו)

החיישן מציע חיבור לעוזרות האישיות של אמזון וגוגל ומאפשר לקבל מידע על רמת זיהום האוויר בחדר באופן שוטף באמצעות האפליקציה היעודית של החברה, לנטר באופן עצמאי את הרמה של כל אחד מהמזהמים בחדר ולשפר על ידי כך את איכות החיים והבריאות של המשתמש.

רן רוט, מייסד משותף ומנכ”ל סנסיבו, מסר:

סנסיבו ממשיכה לצמוח במהירות וגאה להשיק את Sensibo Elements, מוצר שבאמצעותו ניתן לנטר את איכות האוויר במקום בו אנחנו נמצאים מרבית הזמן. אין ספק שיותר משנתיים של מגיפת קורונה הגבירו את המודעות לנושא איכות האוויר בבית ובעסק ויותר אנשים מחפשים כיום פתרונות שיאפשרו להם לשלוט באיכות האוויר בסביבה הקרובה שלהם. Sensibo Elements מסתנכרן עם שאר המוצרים של סנסיבו, ובכך אנו מאפשרים לכל אדם לוודא שהוא חי בסביבה נקייה מזיהומים שאינם נראים לעין, אך משפיעים באופן דרמטי על הבריאות ואיכות החיים.

פתרון ה-Sensibo Elements החדש של סנסיבו זמין למכירה במחיר מבצע של 549 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים