תמונות הדמיה חושפות את עיצובו המלא של ה-Google Pixel 8 Pro

Google Pixel 8 Pro (תמונה: smartprix) Google Pixel 8 Pro (תמונה: smartprix)

את סדרת מכשירי הפיקסל גוגל חושפת בדרך כלל ברבעון האחרון של השנה, אך על פי הדיווח האחרון של המדליף המוכר OnLeaks, אנחנו מגלים גם את עיצובו המלא של ה-Google Pixel 8 Pro וגם כי ייתכן שהשנה נפגוש את סדרת הדגל כבר במסגרת תערוכת המפתחים הקרובה Google I/O הצפויה לתפוס מקום ב-10 במאי.

דרך התמונות נוכל להבחין שבתחילה גוגל לוקחת צעד אחורה מהמבנה המלבני של ה-Pixel 7 Pro ומתחילה לעגל יותר פינות בדגם החדש, כשהמעבר הזה מגיע לצד שינוי ניכר יותר ממסך מקומר למסך שטוח בגודל 6.52 אינץ’ הכולל גם שוליים דקיקים המקיפים אותו.

מערך הצילום שמאחור מקבל שינוי עיצובי גם כן, בזמן שכל המצלמות מוקפות על ידי אותה אליפסה לעומת הדור הנוכחי בו יש הפרדה בין מצלמת הזום לזוג החיישנים הנוספים.

עם זאת, נראה שגוגל מוסיפה חיישן המתיישב מתחת למבזק ה-LED, אך לא ברור לגמרי מה תפקידו בשלב זה כך שייתכן כי מדובר בחיישן לאיסוף עומק, חיישן לצילום מאקרו או אפילו LiDAR בדומה לאפל.

מידותיו של המכשיר נפרסות לאורך של 162.6 מ”מ, עם רוחב של 76.5 מ”מ ועובי המסתכם ב-8.7 מ”מ, בהשוואה לפיקסל 7 פרו מדובר בירידה של 0.3 מ”מ באורך, 0.1 מ”מ ברוחב ו-0.2 מ”מ בעובי.

שאר המאפיינים המוכרים עדיין נמצאים במקומם הצפוי, כמו מחבר הטעינה מסוג USB Type-C הממוקם בתחתית יחד עם גרילי הרמקולים.

פרטים אודות מפרטו הטכני של המכשיר לא ידועים ברובם כרגע, אך ההערכות מציינות מעבר למערכת השבבים העתידית Tensor G3, אשר אמורה להתבסס על מערכת השבבים של סמסונג Exynos 2300. זוג המערכות על שבב הללו עתידות להגיע בתהליך ייצור בגודל של 3 ננו-מטר, מה שאמור להציג שיפור בביצועים וגם חיסכון בצריכת החשמל.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים