תכנית המנויים Twitter Blue זמינה לכולם – 29 ש”ח בחודש בישראל

Twitter Blue (צילום: רונן מנדזיצקי) Twitter Blue (צילום: רונן מנדזיצקי)

מספר חודשים לאחר שהושקה במספר מדינות מצומצם בעולם, בטוויטר משיקים כעת את מנוי ה-Twitter Blue בתשלום לכל המשתמשים בעולם, כאשר במקביל מודיעה החברה כי החל מה-1 באפריל תחל להסיר את סימון ה”וי הכחול” מחשבונות וותיקים.

בציוץ ששיגר מחשבונו ברשת החברתית, ציין הבעלים החדש והמנכ”ל הנוכחי אילון מאסק כי ההרשמה למנוי תעלה 7 דולר בחודש (29 ש”ח בישראל), אך רק אם תירשמו דרך הדפדפן.

התייחסותות של מאסק לנושא המחיר נוגעת להבדלי המחירים בין הרשמה לשירות דרך הדפדפן במחשב ובין זה אותו יראו משתמשי האפליקציות גם באייפון וגם באנדרואיד, שם מוצע השירות בעלות הגבוהה בכ-38%-40% ומסתכמת ב-40 ש”ח בחודש (במקום 29 ש”ח בהרשמה דרך הדפדפן) או 419 ש”ח בהרשמה מראש לשנה (במקום 300 ש”ח).

מה מקבלים משתמשי Twitter Blue?

משתמשים שירשמו לשירות Twitter Blue בתשלום חודשי של 29 ש”ח יוכלו ליהנות ממספר יכולות שאינן זמינות עבור המשתמשים הרגילים ברשת החברתית, זאת בנוסף לאפשרות הצגת “וי כחול” בחשבון שלהם במידה והם אימתו את החשבון באמצעות מספר טלפון.

בין התכונות שזמינות למשתמשי Twitter Blue:

  • עריכת ציוצים – אפשרות לערוך ציוצים עד 5 פעמים בתוך 30 דקות ממועד הפרסום
  • יצירת ציוצים, תשובות וציטוטים ארוכים יותר בארוך של עד 4,000 תווים
  • פרסום סרטונים ארוכים יותר
  • העלאות של סרטונים ברזולוציית 1080p
  • אימות דו-שלבי – אפשרות הגנה נוספת על החשבון באמצעות מספר טלפון (משתמשים רגילים יכולים דרך אפליקציה כמו Google Authenticator)
  • ניווט בהתאמה אישית
  • 50% פחות פרסומות בציר הזמן של דף הבית – בקרוב
  • עדיפות בהצגת ציוצים (כולל בתשובות, אזכורים וחיפושים) – בקרוב
Twitter Blue (צילום מסך)
Twitter Blue (צילום מסך)

משתמשי וי כחול קיימים? תגידו להתראות

מי שחשבונם נבחר על ידי טוויטר בעבר כחשבון בעל חשיבות גבוהה וקיבלו בעקבות זאת את סימן ה”וי הכחול” לצד חשבונם צפויים לאבד את סימן זה בקרוב.

החברה הודיעה כי החל מה-1 באפריל תחל להסיר את סימון ה”וי הכחול” מחשבונות, וכי אלה יוכלו להירשם לקבלת הסימון כחלק מתכנית ה-Twitter Blue עבור משתמשים פרטיים (בעלות של 7 דולר או 29 ש”ח בחודש) או כחלק מתכנית החברה לעסקים, אלה יתבקשו לשלם מחיר של 1,000 דולר בחודש.

כדי להירשם לשירות יש לגשת לתפריט Twitter Blue בחשבון הטוויטר שלכם או ללחוץ על קישור זה שיוביל אתכם היישר להרשמה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים