שגעון הבובות גדל בקומדיה ביוגרפית חדשה של אפל tv

The Beanie Bubble (באדיבות +Apple TV)

אחרי שהביאו לנו את הסיפור שמאחורי טטריס, אפל tv מציגים סרט חדש שיגולל סיפור הרבה יותר מבדר – הקמת אימפרית בובות ה-Beanie Babies שהפכו לצעצוע הכי מבוקש בשוק האספנים.

“The Beanie Bubble” עוקב אחר טיי וורנר (זאק גליפאנקיס, “בדרך לחתונה עוצרים בוגאס”), מוכר צעצועים נלהב שמזהה את הפוטנציאל של הבובות להפוך להשקעה לאורך טווח, שתעשה לו הון.

לצד וורנר, נמצאות שלוש נשים שסייעו לו לבנות את האימפריה שנהגתה על פי העיקרון של הפסקת ייצור עיצובי בובות מסוימים כדי להפוך אותן לנדירות יותר ולהעלות את שוויין בעיני אספנים. הרעיון סייע לחברה לזנק לרווחים של מעל 700 מיליון דולר בשנה אחת, והפך את וורנר למיליארדר.

הטריילר מתחיל כאשר וורנר ושותפתו (אליזבת’ בנקס, “משחקי הרעב”) מגיעים להציג את מרכולתם בפני יצרן צעוצועים שלא מתרשם במיוחד. אך השניים ממשיכים לשבור את השוק ולהפוך ליצרני הבובות המצליחים ביותר במדינה.

הסיפור מסתבך כשוורנר לא מפסיק לראות את החברה כיצירה האישית שלו, על אף ששותפתו הייתה שם מההתחלה. בעוד הונו של וורנר גדל, מעמדה של השותפה והשכר שלה מתכווץ ונעלם. החברה מתחילה להיכנס לצרות שוורנר מתעלם מהן, משפחתו מתרחקת ממנו והתהילה שעולה לראשו מובילה גם למפלתו.

מתוך The Beanie Bubble (באדיבות +Apple TV)
מתוך “The Beanie Bubble” (באדיבות +Apple TV)

הסרט מגיעה מאת התסריטאית והבמאית קריסטין גור, שכתבה בסדרות כמו “פיוצ’רמה” ו“סאטרדיי נייט לייב”. גור היא גם בתו של סגן נשיא ארה”ב לשעבר, אל גור. אליה מצטרף על כסא הבמאי דמיאן קולש, שידוע יותר כסולן של להקת OK Go ובמאי הקליפים שלה – כולל זה שבו הם רוקדים על הליכונים.

אל צוות השחקנים מצטרפים שרה סנוק (“יורשים”), ג’רלדין ויסוונת’ן (“עובדי אלוהים”), קורט ייגר (“ילדי האנרכיה”), ג’ייסון ברקי (“המתים המהלכים”) וקארל קלמונס הופקינס (“האקס”).

הסרט יגיע לאפל tv פלוס ב-28 ביולי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים