אפליקציית Threads של אינסטגרם הושקה ותנסה להתחרות בטוויטר

אפליקציית Threads (צילום: רונן מנדזיצקי) אפליקציית Threads (צילום: רונן מנדזיצקי)

בהתאם ללוח הזמנים שהציבה מטא, הושקה היום (ה’, 6.7) באופן רשמי אפליקציית Threads מבית אינסטגרם, אשר מגיע כפלטפורמה טקסטואלית בעיקרה שתנסה להתחרות בטוויטר.

למרות החשש כי ההשקה תגיע רק עבור משתמשי האייפון בראשיתה, את הרשת החברתית החדשה השיקה מטא גם עבור משתמשי אנדרואיד, כך שכל מי שחפצים בכך יכולים להוריד את האפליקציה (iOS / Android) ולהתחיל להשתמש, כל עוד יש ברשותם חשבון אינסטגרם פעיל.

מה ניתן למצוא ב-Threads?

כמו בטוויטר, כך גם ב-Threads ניתן לפרסם פוסטים מבוססי טקסט עליהם יוכלו העוקבים שלכם להגיב.

אפשרויות שיתוף גם הן קיימות ובמטא דאגו לכך שתוכלו להוסיף את הפוסטים שתראו בפלטפורמה החדשה דרך פוסט חדש משלכם, דרך סטורי באינסטגרם ואפילו באמצעות ציוץ בטוויטר – כן! ניתן לשתף פוסטים מ-Threads כציוצים בטוויטר.

וכמו בטוויטר, גם כאן תוכלו למצוא אפשרות לפרסום מחדש של פוסטים שתראו ב-Threads, כאשר במקום “ציוץ מחדש” מטא קוראת לזה “פרסום מחדש” (Repost) ומאפשרת להוסיף גם טקסט משלכם לצד השיתוף מחדש.

בחלקה התחתון של האפליקציה ניתן למצוא:

  • גישה לאפשרויות חיפוש (שכולל גם המלצות על חשבונות למעקב).
  • פרסום פוסט חדש (אליו ניתן להוסיף גם תמונה או וידאו)
  • מעקב אחר פעילות בחשבון (כאן תוכלו לראות עוקבים חדשים, לייקים, תגובות ועוד)
  • הגדרות פרופיל (כאן תוכלו לראות את הפרופיל שלכם ולשנות אותו, וזה דומה מאוד להגדרות באינסטגרם)

ואיך החוויה ברשת החדשה?

בינתיים הכל זורם די טוב, אם כי מצאנו כי הרענון לצפייה בתכנים חדשים מעט איטי עבורנו. חיסרון נוסף לטעמנו הוא הצורך באיסוף עוקבים מחדש.

במטא ככל הנראה מנסים לבצע הפרדה בין אינסטגרם ו-Threads, וזאת למרות החיבור הדי הדוק בין שתי הרשתות החברתיות, כך שגם משתמשים בעלי כמות גדולה למדי של עוקבים באינסטגרם יאלצו לאסוף אותם מחדש כעוקבים ב-Threads, אך את ה-“וי” הכחול באינסטגרם כן דואגים להעביר בין הרשתות וניתן לראות אותו לצד חשבון המשתמש גם ברשת החדשה.

הגדרת החשבון ההתחלתית הייתה מאוד פשוטה ובאפליקציה גם תוצע לכם האפשרות לייבא את ההגדרות ישירות מחשבון האינסטגרם ובכך לחסוך בהגדרות החשבון החדש.

לחצו כאן למעקב אחרי גאדג’טי ב-Threads

..ואנחנו גם בטלגרם


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים